Metafluence Nedir Geleceği ve Yorumları

Metafluence Nedir Geleceği ve Yorumları

Yazar Yorum Yap 8 views
Metafluence Nedir Geleceği ve Yorumları

Metafluence Nedir

Metafluence Geleceği

Metafluence, METO tokeninin 24 Ocak 02.45 UTC’de MEXC borsasında listeleneceğini duyurdu.

Influencerlar için özel olarak tasarlanmış metaverse, 24 Ocak’ta BlueZilla Network’te gerçekleşecek olan IDO lansmanını duyurdu. Metafluence, BlueZilla’nın özellikle metaverse ile ilgili projelerin finansmanı için tasarlanmış yepyeni MetaVPad’inde başlatılan ilk “BlueZilla incubated” projesi olacak. Bu başarılı finansman turu, Metafluence’ın meta veriye giren etkileyiciler için maksimum başarı ve performans sağlamak için iddialı planlarını geliştirmeye devam etmesine izin verecektir.

Metafluence , geleneksel etkileyicileri, en büyük kripto meraklılarından bazılarını ve blok zinciri KOL’lerini Metafluence metaverse’e katılımlarını veya katılma planlarını açıklarken gördü. Moon Carl ve Evan Luthra gibi influencerlar, şimdiden ilgi gösteren ve bu heyecan verici projeye katılan diğer popüler influencerlar arasında yer alıyor.

Önceki finansman turlarında Metafluence, Sheesha Finance, Master Ventures, PATO Entertainment, DCI Capital, CRT Capital, Girnas Capital, Interstellar Ventures, Digerati, Zephyrus Capital, Viet Unicorn, Kommunitas, GTS dahil olmak üzere kayda değer stratejik kripto odaklı VC’lerden fon aldı. Ventures, Evan Luthra, 2A Ventures, NFTb, Pack Capital, CryptoPushka, WhiteList Ventures, Blockchain Invest Capital, RIF Capital, Labs Group, AB Ventures, OIG Capital, Decubate, DigiCorp Labs ve Crypto Pioneers.

Başarılı IDO’dan sonra, tüm gözler Metafluence vizyonunu Metaverse’de etkileyicileri güçlendirecek gelişen bir gerçekliğe nasıl dönüştürdüklerini izlemek için Metafluence geliştirme ekibine çevrilecek.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu