MDT Coin Geleceği, MDT Coin Yorum

MDT Coin Geleceği, MDT Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 12 views
MDT Coin Geleceği, MDT Coin Yorum

MDT coin geleceği hakkında sağlıklı yorumlar için MDT coin temel analiz yapılmalıdır. MDT coin için yapılacak analizde MDT coin nedir, MDT coin platformu nasıl çalışır, MDT coin ekibi kimlerdir gibi kapsayıcı sorular yer almaktadır.

MDT Coin yorum üzerine yapılacak araştırmalarda, platformun işleyişini göz önüne almakta fayda var. MDT coin platformunun kullanıcılarına sunacağı özellikler geleceği için önemlidir. İşte MDT coin temel analiz.

MDT Coin Geleceği

MDT Coin geleceği, Measurable Data platformu, platforma veri sağlayan ve veri alıcısı olan kullanıcılarını üst düzey güvenlikli ve anonim bir şekilde bir araya getirerek veri alış-verişini gerçekleştirmeyi ve blok zinciri tabanlı bir veri ekonomisi oluşturmayı amaçlıyor.

MDT Coin geleceği, MDT coin yorum, Projesi Hong Kongda kurulan ve 10 yıldan fazla süredir birlikte çalışan bir ekip tarafından yürütülüyor. Dünya çapında insanlığın büyük bir kısmı teknolojiyle ilgileniyor ve birçok önemli konuda gerekli verileri internet yoluyla bir yerlere ulaştırıyor veya ediniyor. Bu veri akışı sırasında insanlar ekledikleri verilerden herhangi bir karşılık alamıyorlar çünkü bu verilerin getirilerini teknoloji devleri elde ediyor.

MDT Coin Platformu Nasıl Çalışır

Measurable Data platformu bu sistemi değiştirerek, internet dünyasına herhangi bir e-mail, yorum, like vs. Şeklinde veri sunan kullanıcıların sunduğu veriler üzerinden ödüllendirilerek bir gelir elde etmesini sağlıyor. MDT coin geleceği, platformun bu amacını gerçekleştirmek için ürettiği ve kullanımda bulunan 4 ana ürünü bulunuyor.

Bu ürünlerden birincisi MailTime. MailTime uygulaması ile platform gelişen mesajlaşma uygulamaları karşısında geri kalan e-mail kültürünü çok daha kolaylaştırarak tekrar daha sık kullanılır hale getirmeyi hedefliyor. MailTime e-mail teknolojisiyle üretilmiş bir mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulamalar sayesinde MDT coin yorum, kullanıcılar tarafından benimsenmektedir.

E-mail sistemi mesajlaşma sistemi kadar hızlı çalışır ve uygulamayı indirmiş olan kullanıcıların mesaj göndermek istediği, iletişime geçeceği insanların uygulamayı indirmesine gerek kalmadan mesajların ulaşmasını sağlar. Diğer bir ürün ise Measurable AI sistemi.

Measurable Data platformunun veri analitiği sistemi olan Measurable AI anonim işlemlerden elde edilen verileri finansal kurum ve şirketlere sunulacak tüketici genel iç görülerine dönüştüren bir veri sağlayıcısıdır. Measurable AI ile paltform veri kaynaklarını geliştiriyor ve sahiplenerek herhangi bir sisteme uyumlu olduğundan emin olarak tüketici kullanımına sunuyorlar.

MDT Coin geleceği, platform bu veri sağlayıcısı sisteminin gelişmekte olan pazarlar için iyi bir alternatif olabileceğini belirtiyor. Platformun bir diğer ürünü ise MeFi finansal veriler için üretilmiş bir oracle sistemidir. Measurable Finance(MeFi) ile platform finansal veriler konusunda büyük marketlerden halka açık blok zincirlerine kadar katkı sunmayı ve merkeziyetsiz finans teknolojisini güvenilir finansal verilerle güçlendirmeyi hedefliyor.

Platformun son ve önemli ürünü ise bir mobil uygulama olan RewardME uygulaması. RewardME ile platform kullanıcılarının yaptığı alışverişlerden kripto varlık veya dolar olarak gelir elde etmesini sağlıyor. Birçok mağaza ile anlaşmalı çalışan RewardME sistemi ile belirlenen birçok mağazada yapılan alışverişler sonucu %10 oranında ödül kazanılabiliyor.

Ayrıca bu uygulamanın staking hizmeti de bulunuyor. Uygulama üzerinde MDT coin ‘lerini stake eden kullanıcılar ödül olarak hem üyelik seviyeleri yükselirken hem de topluluğu tarafından yönetilen bir ödül tokeni olan ME token elde ediyorlar.

MDT coin geleceği, MDT coin yorum, RewardME platformunun kullanıcılarına özel bir ayrıcalık kartı da bulunuyor ve bu kart kullanıcıların üyelik durumlarına göre seviyelere ayrılıyor ve birçok indirim ve ödül fırsatı sunuyor. Projeyi kuran ve oluşturan takıma ait olan 240 milyon token, token dağılımından sonra %10’unu ve 6 ay sonra %15’ine sahip olabilmekle birlikte kalanına 18 ay boyunca her ay eşit miktarda kilidi açılacak şekilde sahip. 

Yazılarımız yatırım tavsiyesi değildir.

 

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız