MBOX Coin Nedir Geleceği ve Yorumları 2022

MBOX Coin Nedir Geleceği ve Yorumları 2022

Yazar Yorum Yap 7 views
MBOX Coin Nedir Geleceği ve Yorumları 2022

MBOX coin geleceği 2022 senesinde Binance staking programının da etkisiyle yatırımcıların araştırdığı ilk konular arasına girmektedir. Ancak MOBOX coin metaverse projeleri içerisinde de adeta yıldız gibi parlamaktadır. CMC üzerinde piyasa değerine göre en büyük metaverse coinleri arasında MOBOX token ilk sıralarda yer almaktadır.

Ayrıca savaş eşiğinde bir ekosistem olduğu düşünülürse MBOX coin fiyatı 2.98% artarak 2.72 dolara çıkması da ekstra bir mutluluk sebebi oldu. Bilhassa MANA ve SAND coinleriyle birlikte 2022 yılına damga vurması beklenen MBOX coin Binance stake programlarının ardından fiyat ve grafik hareketlerinde de farklıklar yaşanabilir.

MBOX coin geleceği 2022

Mobox, kripto para birimini ilk sıraya koyan bir oyun ailesidir. MOMOverse ve karakter oluşturma araçlarının ötesinde, Mobox, düzenli MBOX yanıklarıyla sağlam bir tokenomik ilkesine dayanır.

Mobox ayrıca bir Binance Coin (BNB) hazinesi tutar ve merkezi olmayan çiftlerdeki fiyatı 72 saatlik ortalamanın altına düşerse akıllı bir sözleşme aracılığıyla MBOX fiyatını ayarlayabilir. 1B jetonlarının toplam MBOX arzı da bir dizi planlı haftalık yakma işleminde azalacaktır.

Amiral gemisi oyunu Block Brawler, günlük göreve dayalı ödüller ekleyecek gelişen bir yarışmadır. Mobox ekosistemi ayrıca BNB veya MBOX’un oyunlaştırılmış stake edilmesini de sunar. NFT Farmer oyunu ayrıca, haftalık ödül çekilişleri almak için MBOX’u veMBOX olarak kilitlemeye izin verir.

MOMO Farmer oyunu, “sandıklara” yatırılan ve ödüller ve NFT düşüşleri tahakkuk eden MBOX veya başka bir uyumlu varlık gerektirir. Mobox hakkında benzersiz olan şey, tokenomik modelinin ekstra ödüller kazanmak için değerli NFT’leri kilitlemeye izin vermesidir.

MBOX ve BNB, SushiSwap ve ApeSwap’ta da stake edilebilir. Aralık 2021 itibarıyla MBOX, Binance Akıllı Zincir belirteçleri arasında altıncı en büyük ödül düzeyine sahipti ve ödüllendirici bir projeye önemli ilginin sinyalini verdi.

MBOX’a MetaMask, Binance Wallet ve diğer BSC uyumlu cüzdanlar aracılığıyla erişmek mümkündür. Oyuna erişmek için bazı MBOX veya BNB veya BUSD jetonları gerekebilir. Mobox, bağlantılı bir cüzdan ve bir Mobox hesabı oluşturulmasını gerektirir. Tüm jetonlar, cüzdanların içinde veya Changelly doğrudan satın alma yoluyla edinilebilir veya takas edilebilir.

MBOX coin yorum 2022

Mobox (MBOX), verim çiftçiliği seçeneklerine sahip çok oyunlu bir metaverse’dir. MBOX, Eylül ayında Binance Launchpad satışıyla terfi etti. Mbox, mevsimlik bir prensiple çalışan kavgacı tipi bir oyundur. MBOX, Eylül 2021’de halka açık bir piyango ve satışla Binance Launchpad’de tanıtılan tokenlerden biriydi.

Mobox, jetonlara veya NFT’lere sahip olmayı gerektirmeyen, oynaması ücretsiz bir başlangıç ​​seçeneğiyle basit bir oyun sunar. Oyunun başlaması nispeten kolaydır, birden fazla bahis seçeneği sunar ve altın toplama basit bir oyun gibi giyinmiş verim çiftçiliği sunar.

MBOX’un sağlam bir token yakma programı vardır ve tuhaf geri dönüş vaatleri sunmaz. Oyun hala SushiSwap ve ApeSwap’ın akıllı sözleşmelerine maruz kalma riskini taşıyor, ancak kripto varlıkları için genel riskin ötesinde değil.

MOBOX nedir?

Mobox ve yerel belirteci MBOX, kavgacı tipi bir metaverse oyunu için bir paket oluşturur. Oyunun yapısı ayrıca MOMOverse dünyasının içeriğini oluşturan bir NFT pazaryerini de içeriyor. Ek olarak oyun, MBOX merkezi olmayan ticaret çiftlerine likidite sağlayarak ek gelir sağlayan bir verim çiftçiliği mekanizması içerir.

Tıpkı diğer jeton tabanlı oyunlar gibi, Mobox da MBOX jetonuna sahip olma ve onu kilitleme yoluyla yerleşik bir yönetime sahiptir. Yönetim, oyunda ve kazanç yapısında mevsimsel değişiklikleri belirler.

Mobox, teklif kazanmak için başka bir oyun olarak başlayan ve aynı zamanda sınırlı NFT yetenekleri ekleyen projelerden farklı olarak, tamamen kripto odaklı tipik bir oyundur. Mobox, Binance’deki varlığın yanı sıra PancakeSwap ve ApeSwap’ta merkezi olmayan çiftler ile eksiksiz bir kripto para ekosistemine sahiptir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu