MBL Coin Nedir Geleceği ve Analizleri 2022

MBL Coin Nedir Geleceği ve Analizleri 2022

Yazar Yorum Yap 2 views
MBL Coin Nedir Geleceği ve Analizleri 2022

MBL coin nedir? Ekosistemde 2019 yılından beri var olan MovieBloc coin ath fiyatına en yaklaşan istatistiklere 06.03.2022 tarihinde ulaşmayı başardı. Gün içerisinde MBL coin fiyatı %70 gibi bir rakamla artarak $0.01011 dolar seviyelerine geldi. CMC üzerinde 20 bin kullanıcının izleme listesinde yer alan ve projesiyle gelecek vaat ettiği analistlerce söylenen MBL coin yorum ve fiyat grafik incelemelerini sizler için derledik.

MBL coin nedir?

MBL, MovieBloc mecrasının belirtecidir. İlgili bloc zinciri kapsamlı mecra, beyaz perde sektörüne şeffaflık ve ademi merkeziyetçilik sunmak adına Mayıs 2019’da startı verilen bir film ve içerik sağlayıcısıdır.

MovieBloc’un analizleri baz alındığında mecra, her ikisi de evrensel beyaz perde işinde devasa firmaları fonlayan oligopol ve dikey entegrasyonla savaç vermeye çalışıyor.

Makalelerinde, genellikle büyük işletmelerin film yapım ve dağıtım kanallarına hakim olduğunu belirtiyorlar. Küçük veya yeni oyuncuların daha büyük resmin bir parçası olmaları ve görünürlük kazanmaları karmaşıktır. Bu, izleyici seçimini etkiler ve daha çeşitli içeriğe erişimlerini sınırlar.

MovieBloc, akıllı sözleşmeler aracılığıyla işlemlere şeffaflık getirmeyi amaçlamaktadır.

MBL madeni para fiyat tahminleri, platformun blockchain film pazarında ne kadar iyi konumlandığına bağlıdır.

MovieBloc platformundaki tüm ödemeler MBL kripto para birimi kullanılarak yapılır. Küratörlük, çeviri, tanıtım, film izleme, film tanıtımı için oy verme ve diğer hizmetler MBL jetonları kullanılarak gerçekleştirilir.

MovieBloc ekosistemi üç katmana ayrılmıştır:

Tüm oyuncuların birbirleriyle iletişim kurduğu, katkıda bulunduğu, işe aldığı, ticaret yaptığı ve etkileşimde bulunduğu blok katmanı

  • Pazar katmanında dağıtımcılar film satın alabilir, izleyiciler film izlemek için ödeme yapabilir, yaratıcılar tasarımcıları işe alabilir ve çeşitli diğer işlemler gerçekleşebilir.
  • Bağış toplama, bireysel bağışları içeren katmandır. Filmlerin MBL ödülleri için yarıştığı film festivallerini içerir.
  • Daha önce de belirtildiği gibi, MovieBloc platformu, insanların blok zinciri teknolojisini kullanarak şeffaf bir şekilde varlık ticareti yapmaları için bir buluşma yeri olmayı hedeflemektedir. Film yapımcıları, film dağıtımcıları, çevirmenler, tasarımcılar, seyirciler ve diğer birçok kişi, bilgi alışverişinde bulunmak ve bilgi alışverişinde bulunmak için MBL paralarını kullanır.

MBL coin coin yorum 2022

Blockchain teknolojileri, film yapım ve dağıtım sektörü de dahil olmak üzere birçok endüstriyi etkiledi. MovieBloc bir pazar lideridir. Platform, yerel tokeni MBL ile birlikte 2021 boyunca zemin kazanıyor.

MBL coin fiyat tahmini ve analizi

Algoritmik bir tahmin aracı olan Wallet Investor, MBL madeni paranın uzun vadeli fiyat tahmini konusunda iyimser.

MBL’nin minimum fiyatının 2021’in sonunda 0.0167 $ olmasını bekliyor. Sonraki yıllar için Wallet Investor, 2022 sonunda 0.0348 $, 2023’ün sonunda 0.0497 $, 2023’ün sonunda 0.0618 $ minimum fiyat bildiriyor. 2024, 2025’in sonunda 0.0721 dolar ve Haziran 2026’da 0.0784 dolar.

MBL coin haberleri

Ağustos 2020’de MovieBloc, 755.000 $ değerinde 322 milyon MBL jetonunu geri satın aldı. Resmi açıklamalarına göre, bu, tokenin dolaşımdaki arzını kontrol etmek içindi.

Movie Bloc, insanların en son MLB madeni para haberlerini öğrenebilecekleri aylık bültenler yayınlar. Mayıs sayısında platform, platforma 60 kısa film daha ekleyen Avrupa merkezli kısa film distribütörü Radiator IP ile ortaklığını duyurdu.

Movie Block, ülkenin en büyük kısa film festivali olan Asiana Uluslararası Kısa Film Festivali’ni (AISFF) birlikte düzenlemek için Koreli bir havayolu devi olan Asiana ile ortaklık kurdu.

MBL coin nedir? Platformda bildirilen mevcut film sayısı, Nisan ayında bildirilen 229 filmden 89’luk bir artışla Mayıs 2021’in sonunda 318 oldu.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu