Lukso (LYXE) Coin Geleceği, Lukso (LYXE) Coin Yorum

Lukso (LYXE) Coin Geleceği, Lukso (LYXE) Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 22 views
Lukso (LYXE) Coin Geleceği, Lukso (LYXE) Coin Yorum

Lukso (Lyxe) coin geleceği, Lukso (lyxe) coin yorum, blockchain teknolojisini yakından takip eden yatırımcıların ilgisini çeken bir kripto para birimidir.

Lukso (Lyxe) coin nedir diye düşünüyorsanız, bu noktada temel analiz yapmak şarttır. Temel analiz yaparak LYXE coin nedir, LYXE coin geleceği nasıl olur, LYXE coin platformu nasıl çalışır gibi sorulara da doğru cevabı bulabilirsiniz. İşte LYXE coin temel analiz.

Lukso (LYXE) Coin Geleceği, LYXE Coin Nedir

LYXE coin nedir,  deneyimli ve sağlam bir ekibe sahip olan, eski Ethereum geliştiricisi ERC-20 ve ERC-725 yazarı tarafından oluşturulan, tamamen gelecekte ve mevcutta kullanılan dijital yaşam tarzını geliştirmeye odaklanmış bir projedir.

LUKSO coin geleceği, projesini incelerken karşılaşacağımız en önemli kavram ‘’Multiverse’’ kavramıdır. LUKSO sosyal medya dünyası, moda, oyun, tasarım gibi birçok farklı dünyayı birbirine bağlayarak büyük kitlelere ulaşmayı hedefleyen çok evrenli bir blok zinciridir.

Lukso Coin Platformu Nasıl Çalışır

LUKSO coin platformu nasıl çalıştığını öğrenmek, Lukso coin geleceği, Lukso coin yorum üzerine de aydınlatıcı bilgiler sunacaktır. LUKSO, Multiverse ile endüstriyel anlamda büyük kuruluşlara farklı hizmetler sunuyor.

Bu hizmetler arasında; kullanıcı ve şirketlere blokchain tabanlı evrensel kimlikler tanımlayarak onlara hem kolay tanıma sistemleri hem de sanal varlıklarına; Tam kontrol ve sahip olma olanağı sağlıyor. Fiziksel ve dijital varlıklara dijital mülkiyet sertifikaları çıkararak insanların sahip oldukları varlıkları belirtmesine yeni dijital soluk getiriyor.

Birçok önemli partnerle oluşturulan bu yeni dijital evren olan Lyxe coin geleceği, çok büyük kitlelere hitap ediyor. LUKSO platformunun kurucusu tarafından geliştirilen ve platformda yürütülen bir satış tarzı olan rICO sistemi bulunuyor. Peki rICO nedir? Tokenleri rezerve ederek zaman içinde satın almaya yarayan bir sistemi ifade ediyor rICO sistemi.

Kullanıcıların sisteme ETH yatırmasını ve LYXE tokenleri rezerve etmesini, zaman içinde fiyat riski olmadan satın alabilmesini sağlıyor. Satın alınamayan tokenler için de kullanıcıların aktardığı ETH kadar geri alması mümkün oluyor.

Token satış süreci 8 aylık bir süreç olarak sürüyor ve kullanıcılar sürecin başında yatırmak istedikleri miktarda ETH yatırıyorlar. 8 aylık sürecin herhangi bir bölümünde LYXE tokenler kullanıcı için satın alınmış oluyor fakat tüm süreç 8 ayda tamamlandığı için tokenler kullanıcılara 8 ay içerisinde ulaşıyor. Bu 8 aylık süreç zarfında alınamayan tokenler için kullanıcılar yatırdıkları Ethereum’ ları iade alabilme hakkına sahip oluyor.

Lyxe Coin Yorum

Lyxe coin yorum, ağın ana tokeni aslında LYXE ise bu ana tokenin Ethereum ağındaki karşılığını temsil ediyor. LUKSO platformu tamamen kendi ağına geçtiğinde LYXE ‘lerin LYX ‘e döneceğini belirtiyor proje ekibi.

Platform blockchain geliştiricileri için LUKSO blockchain testnet deneme ve geliştirmelerini kullanıma sunuyor. Projenin gerçekleştirdiği NFT dijital üretim elbise sergisi gibi NFT çalışmalarına projenin twitter sayfası ve kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz. Moda ve NFT birleşiminde ne kadar yol kat ettiklerini görmekte fayda var. Lyxe coin geleceği, Lyxe coin yorumaçısından değerlendirmelerimiz bu şekildedir.
Lyxe coin yazımız sırasında 35$ dan işlem görmektedir. Yazılarımız yatırım tavsiyesi içermez.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız