Lukso Coin Geleceği, Lukso Coin Yorum

Lukso Coin Geleceği, Lukso Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 4 views
Lukso Coin Geleceği, Lukso Coin Yorum

LUKSO coin geleceği, çok deneyimli ve sağlam bir ekibe sahip olan, eski Ethereum geliştiricisi ERC-20 ve ERC-725 yazarı tarafından oluşturulan, tamamen gelecekte ve mevcutta kullanılan dijital yaşam tarzını geliştirmeye odaklanmış bir proje olarak bilinmektedir.

LUKSO Coin Geleceği

LUKSO coin geleceği, projesini incelerken karşılaşacağımız en önemli kavram ‘’Multiverse’’ kavramıdır. LUKSO coin yorum, sosyal medya dünyası, moda ,oyun, tasarım gibi birçok farklı dünyayı birbirine bağlayarak büyük kitlelere ulaşmayı hedefleyen çok evrenli bir blok zinciridir.

LUKSO, Multiverse ile endüstriyel anlamda büyük kuruluşlara farklı hizmetler sunuyor. Bu hizmetler arasında; kullanıcı ve şirketlere blokchain tabanlı evrensel kimlikler tanımlayarak onlara hem kolay tanıma sistemleri hem de sanal varlıklarına, tam kontrol ve sahip olma olanağı sağlıyor.

Fiziksel ve dijital varlıklara dijital mülkiyet sertifikaları çıkararak insanların sahip oldukları varlıkları belirtmesine yeni dijital soluk getiriyor. Birçok önemli partnerle oluşturulan bu yeni dijital evren çok büyük kitlelere hitap ediyor. LUKSO platformunun kurucusu tarafından geliştirilen ve platformda yürütülen bir satış tarzı olan rICO sistemi bulunuyor.

Peki rICO nedir? Tokenleri rezerve ederek zaman içinde satın almaya yarayan bir sistemi ifade ediyor rICO sistemi. Kullanıcıların sisteme ETH yatırmasını ve LYXE tokenleri rezerve etmesini, zaman içinde fiyat riski olmadan satın alabilmesini sağlıyor. Satın alınamayan tokenler için de kullanıcıların aktardığı ETH kadar geri alması mümkün oluyor.

Lukso coin yorum, satış süreci 8 aylık bir süreç olarak sürüyor ve kullanıcılar sürecin başında yatırmak istedikleri miktarda ETH ‘ı yatırıyorlar. 8 aylık sürecin herhangi bir bölümünde LYXE tokenler kullanıcı için satın alınmış oluyor fakat tüm süreç 8 ayda tamamlandığı için tokenler kullanıcılara 8 ay içerisinde ulaşıyor.

Bu 8 aylık süreç zarfında alınamayan tokenler için kullanıcılar yatırdıkları Ethereum ‘ları iade alabilme hakkına sahip oluyor. Ağın ana tokeni aslında LYXE ise bu ana tokenin Ethereum ağındaki karşılığını temsil ediyor. LUKSO coin geleceği, platformu tamamen kendi ağına geçtiğinde LYXE ‘lerin LYX ‘e döneceğini belirtiyor proje ekibi.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız