Loopring (Lrc) Coin Geleceği Lrc Coin Nedir

Loopring (Lrc) Coin Geleceği Lrc Coin Nedir

Yazar Yorum Yap 21 views
Loopring (Lrc) Coin Geleceği Lrc Coin Nedir

Loopring (Lrc) coin geleceği için fikir oluşturabilmek için önce yazımızı okumalısınız. LRC coin nedir diye düşünüyorsanız işte size LRC coin temel analizi.

LRC Coin Nedir

Loopring (LRC)  merkeziyetsiz kripto para borsalarını olumlu özelliklerini ele alarak ayrıca merkezi kripto para borsalarında bulunan fakat merkeziyetsiz borsalarda bulunmayan ekstra özellikleri harmanlayarak merkeziyetsiz kripto para borsalarını geliştirmeyi hedefleyen bir protokoldür. Lrc coin nedir için de LRC bu protokolün Ethereum tabanlı orijinal kripto para birimidir diyebiliriz.

Kripto para piyasalarında gerçekleşecek ticaret hacimlerinin çoğ unluğu bilindiği üzere merkezi kripto para borsalarında gerçekleşirken bu borsaların merkeziyetli olmasının getirdiği birkaç dezavantaj sonucu kullanıcıların doğrudan blockchain ağları üzerinde fon depolamalarına ve işlem gerçekleştirmelerine olanak sağlayan merkeziyetsiz kripto para borsaları ortaya çıktı. 

Loopring (LRC) Neyi Hedefliyor

Loopring platformu merkezi borsalarda bulunan emir eşleme sistemi ile merkeziyetsiz borsalarda bulunan blockchain üstü işlem anlaşmasını birleştirerek daha kullanışlı bir merkeziyetsiz borsa oluşturmayı hedefliyor. Bu hedefler LRC coin geleceği için de büyük önem taşıyor.

Merkezi borsalara milyonlarca kullanıcının yatırdığı fonlar borsanın merkezi olmasından kaynaklı siber saldırılara açık ve kötü müdahalelere olanak kılacak bir yapıda bulunurken aynı zamanda merkezi borsalarda gerçekleşen ticaretin blockchain üzerinde gerçekleşmemesi ve tüm kayıtların borsa depolama alanlarında tutulması merkezi borsanın manipülatif fiyat hareketleri gerçekleştirmesine olanak sağlayarak şeffaflığın yok olmasına neden oluyor.

Bu şeffaflık ve kullanıcı fonlarının güvenliği konusu merkeziyetsiz borsalar ile çözülürken bu sefer de merkeziyetsiz borsaların dezavantajı olan blockchain ağlarının sınırlı işlem kapasiteleri ve parçalanmış likidite sebebiyle karşılaşılan düşük verim karşımıza çıkıyor. Kullanıcı talimatlarını merkezi bir şekilde yöneten ve blockchain üzerinde kullanıcı ticaretini birebir çiftler olarak değil de 16 talimatı bir arada bulunduran dairesel takaslarla gerçekleştiren LRC platformu böylelikle hem likidite artırmayı hem de emir gerçekleştirme işlemlerinin verimini yükseltmeyi sağlıyor.

LRC Coin Platform Özellikleri Nedir

Platformun zkRollup döngüsel sistemiyle Loopring üzerinde saniyede 2025 işlem gerçekleşiyor. Platform sürekli sürüm güncellemeleri gerçekleştirirken adeta kullanıcıya karşı sanki işlem ücreti yokmuş gibi hissettiren düzeyde düşük işlem ücretleri ve işlem gerçekleştirme hızıyla büyük merkeziyetsiz borsalara meydan okuyor. 

Platformun borsasında özel bir swap sistemi, kullanıcıların kripto varlıklarını değerlendirerek işlem ücretlerinden elde edilen gelirin %0.20’sini pasif gelir olarak elde edebileceği birden fazla havuz çeşidi, kripto varlıkların fiyat hareketlerinin grafiğini görebileceğimiz ve alım satım işlemleri için emir girebileceğimiz bir bölüm ve platformun otomatik market yapıcı sisteminde halihazırda bulunan pariteler ve likidite miktarlarının da belirtildiği çok yararları bir bölüm yer alıyor.

Ayrıca platformun kendi Loopring Wallet uygulaması da bulunuyor. Böylece platform kullanıcıları kripto varlıklarını güvenle platform üzerinden ayrılmadan saklayabiliyorlar.

LRC Coin Geleceği

LRC coin ve platformu merkezi ve merkeziyetsiz borsalara iyi donanımlı ve güzel bir alternatif olurken, sürekli platform ve merkeziyetsiz borsalar üzerine çalışmaya devam eden deneyimli ekibi ve CEO’suyla platformun gelecekte öne çıkabileceğini ve kendinden çokça söz ettireceğini düşünüyoruz.

Loopring (LRC) Coin Hangi Borsada

Yazımız sırasında coinmarketcap verilerine göre Lrc coin;

Binance, Coinbase, Gate ve Huobi gibi hacimli ve büyük borsalarda yer almaktadır. Ve yine yazımız sırasında LRC coin 0.42$ ile işlem görmektedir.

Yazılarımız yatırım tavsiyesi içermez.

 

 

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız