Künye

COİNDEDİK

Adres: Gebze/Kocaeli

iletisim@coindedik.org

Şirket Kurucusu

Özcan Özkan / ozcanozkan@coindedik.com

Genel Müdür

Poyraz Dik / poyrazdik@coindedik.net

Analistler

Sezer Yıldız

Furkan Kadıoğlu

Selen Gülbahçe

Yaren Kalay

Alperen Gedik

Hukuk Danışmanı 

Av. Hülya Yüksel

Reklam 

Kripto Para Haberciliği ve Kripto Para yayınları düzenleyen Coindedik’te reklam vermek ve işbirliği yapmak için iletisim@coindedik.org adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır 

Yasal Uyarı – coindedik.com’ da yayınlanan makale, haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Web sitesi içerisinde yayınlanan yazı ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. coindedik.com dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriğinden coindedik.com sorumlu tutulamaz.

Gizlilik İlkeleri 

Kod, haber, fotoğraf, röportaj gibi her türlü içeriğin telif hakları coindedik.com’ a aittir. Web sitemizde bulunan tüm yazılar, metaryeller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif haklarınca korunmaktadır. coindedik.com’un yazılı izni olmadan ticari olarak kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. coindedik.com hiçbir bildirim yapmaksızın, herhangi bir zaman dilimi gözetmeden değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu tutulamaz.

Risk Açıklaması

Coindedik’te yer alan içerikler, kesinlikle yatırım tavsiyesi taşımaz. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklardır. Bu para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yaptığınızdan emin olunuz. Kripto para birimlerine yapılan yatırımlardan kişinin kendisi sorumludur.

Sorumluluk Reddi Beyanı

coindedik.com’ da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla yapılmaktadır. Bu yüzden, coindedik.com’dan yönlendirilen reklam linkleri coindedik.com onayından bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğundadır.

Reklam, soru ve öneri için: iletisim@coindedik.org

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız