KccPad İDO’lara Katılım Rehberi

KccPad İDO’lara Katılım Rehberi

Yazar Yorum Yap 20 views
KccPad İDO’lara Katılım Rehberi

KCCPad, projelerin IDO’larını başlatmak için jetonlarını satın almayı ve yakmayı taahhüt etmesi gereken KuCoin topluluğu için ilk merkezi olmayan ve deflasyonist IDO platformudur.

Daha fazla erişilebilirlik için KCCPad ekosistemi, BSC ve KCC arasındaki zincirler arası transferler için ilk köprü olan KCC Köprüsü’nü de içerir. KCCPad’de yaptığımız her şeyin temelinde katılım olduğu için, platformdaki IDO’lara katılmak için izlemeniz gereken adımları derinlemesine inceliyoruz.

Seviyenizi nasıl elde edersiniz ve bir IDO’ya nasıl katılırsınız?

Birçok fırlatma rampasının aksine, KCCPad sabit ve garantili bir katman sistemine sahiptir. Sistem iki turdan oluşur:
Token sahiplerinin ağırlıklı bir havuz sistemi aracılığıyla IDO’lara katılmaya hak kazanabilmeleri için minimum 50.000 $KCCPAD jetonunu stake etmeleri gereken 1. Tur (aşağıdaki resme bakın).

Artık katman sistemiyle ilgili güncel bilgilere sahip olduğunuza göre, uygunluk kriterlerine bakmanın zamanı geldi. Bu süreç üç basit adımda özetlenebilir:

Bir katmana karar verin ve $KCCPAD jetonlarınızı alın. Bunu yapmak için KCCPad web sitesini ziyaret edin ve KCC Swap ve PancakeSwap için resmi bağlantıları kullanın. Lütfen unutmayın: En düşük piyango seviyesine hak kazanmak için minimum 50.000 $KCCPAD jetonu gereklidir.

$KCCPAD jetonlarınızı IDO’dan en az 3 saat önce stake edin. Bunu yapmak için KCCPad staking platformunu ziyaret edin.

Tek seferlik KYC sürecini geçin. KYC onaylı kullanıcılar, KCCPad web sitesinde yeşil bir KYC düğmesi görür ve KYC ortağımız KYCAID’den bir onay e-postası almış olur. Lütfen unutmayın: kullanıcılar, IDO’dan en az 24 saat önce KYC’yi tamamlamalı ve minimum 50.000 $KCCPAD jetonunu stake etmelidir.

Hızlı özet: KCCPad IDO’larına katılmak için yukarıda belirtilen üç basit adımı izleyin: KCCPAD’inizi alın, stake edin ve KYC’yi tamamlayın. İşte bu kadar  artık gelecek IDO’lardan oluşan yığılmış dizimize katılabilirsiniz!

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu