Juno Coin Geleceği, Juno Coin Yorum

Juno Coin Geleceği, Juno Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 4 views
Juno Coin Geleceği, Juno Coin Yorum

Juno coin geleceği merak edilenler arasındadır. Cosmos ekosistemindeki bir çok geliştirici, doğrulayıcı ve temsilci tarafından yönlendirilen topluluk odaklı bir girişimden doğar ve gelişir. Paylaşılan vizyon, Cosmos Hub’ın tarafsızlığını, performansını ve güvenilirliğini korumak ve akıllı sözleşme dağıtımını özel bir kardeş Hub’a devretmektir.

Juno Coin Geleceği

Juno coin geleceği kuruluşu itibariyle bazı odak noktalarına sahiptir. Şu şekilde sıralayacak olursak;

Juno Coin Nedir

JUNO coin nedir diye düşünüyorsanız, birden fazla bağımsız ağda geçerli ve kullanılabilir olması için bu tür bir sözleşmenin veya anlaşmanın şartlarına göre ilgili olayların ve eylemlerin bir prosedürünü otomatik olarak yürüten, kontrol eden veya belgeleyen, birlikte çalışabilir akıllı sözleşmeler için açık kaynaklı bir platformdur.

Juno Coin Yorum Juno Nasıl Çalışır

Juno coin yorum olarak, Cosmos ekosisteminde bağımsız bir bağımsız blok zinciri olarak, birlikte çalışabilir akıllı sözleşmelerin yer alması için bir ortam sağlamayı amaçlamaktadır. Ağ, geliştiricilerin kanıtlanmış frameworkler kullanarak akıllı sözleşmeleri verimli ve güvenli bir şekilde başlatmaları ve bunları çeşitli Rust & Go dillerinde derlemeleri için merkezi olmayan, izin gerektirmeyen ve sansüre dayanıklı bir yol olarak hizmet eder.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız