JulSwap Nedir JULD Coin Geleceği

JulSwap Nedir JULD Coin Geleceği

Yazar Yorum Yap 3 views
JulSwap Nedir JULD Coin Geleceği

JulSwap JustLiquidity protokolünün Uniswap borsası ile ortak çalışarak Binance smart chain ağı üzerine kurmuş ve Eylül 2020’de faaliyete geçirmiş olduğu bir merkeziyetsiz borsadır. Binance smart chain ağı üzerine kurulmuş bir merkeziyetsiz borsa olması sayesinde JULD coin kullanıcılara düşük işlem ücretleri ve varlıklarının tamamının sorunsuz kontrolünü sunuyor.

JULD Coin Geleceği

Julswap coin geleceği, dex(merkeziyetsiz) borsasının işlem ücretlerinden elde ettiği gelirin %0.25’ini borsaya likidite aktaran kullanıcılarına geri dönüş olarak, %0.05’ini de Julb’ye dönüştürerek JFT stakeleyen kullanıcılarına aktarıyor. 76 milyon dolar piyasa değerine sahip ve maksimum arzının %48’i dolaşımda bulunan JULD ‘nin dex borsasını incelediğimizde birçok dex borsaya göre daha detaylı ve kullanımının daha kolay olduğunu görüyoruz.

Tıpkı global borsalar gibi alım satım ekranlarında coinlerin grafiklerine tradingview aracılı olarak borsa ekranında erişebildiğimiz, işlemlerimizin detaylı analizlerine ulaşabildiğimiz bir dex borsa sistemine sahip. Julswap ‘ın staking için verdiği yüksek faiz oranları da yine kendi sitesinde staking bölümünde ayrıntılı ve düzenli bir şekilde verilmiş.

JULD Coin Yorum

JULD coin yorum üzerine geçtiğimiz coin yakım işlemlerinden ilkini 180 bin dolarlık JULD coin yakarak gerçekleştirdi ve JULD ‘nin toplam arz miktarı 616 bin azaldı. JulSwap nedir diye düşünüyorsanız, platformunda sistemin verdiği çeşitli ödüller karşılığında kripto paraları sisteme kilitlemeye yarayan yield farming yöntemini kullanan yatırımcıları da birden çok fırsat ve ödülleriyle desteklemeye devam eden bir dex borsasıdır.
Ayrıca JULD coin yorum Binance’ın değerli projeleri desteklediği 100 milyon dolarlık ‘’Accelerator Funds’’ destek fonu tarafından desteklenecek 5 projeden biri olarak seçildi. Binance tarafından da güçlü bir destek alan $Julswap Binance Smart Chain, Ethereum, Matic, Avalanche, Huobi Eco Chain, Tomo Chain ve Rinkeby gibi çeşitli protokollere çapraz zincir desteği sunan Jul Wallet cüzdan sistemine de sahip.
 Gate.io, Pancake Swap, MXC.exchange, Hoo gibi borsalarda halihazırda listelenmiş olan JULD coin henüz Binance borsasında listelenmedi. Binance smart chain üzerine kurulmuş bir dex borsa projesine sahip ve binance tarafından 100 milyon dolarlık fon ile desteklenecek projeler arasına alınmış JULD ‘nin Binance’ta listelenme haberini dört gözle bekliyoruz.
Listelenmeme veya işlerin herhangi bir sebepten ters gitmesi durumunda büyük miktarlarda zarar edilebileceğini unutmayın ve lütfen yatırımınızı bunu göz önünde bulundurarak yapılmasında fayda vardır.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız