IOST Coin Geleceği, IOST Coin Yorum

IOST Coin Geleceği, IOST Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 3 views
IOST Coin Geleceği, IOST Coin Yorum

IOST coin geleceği bakımından kendini ultra hızlı olarak tanımlamaktadır. IOST coin platformu yorum kripto ekosisteminde alışılagelmiş ve birçok projede bilinen PoV konsensüsü yerine ekibin kendi geliştirdiği bir yeni nesil fikir konsensüs ürünü olan PoB(inandırıcılık kanıtı) fikrine dayanan, merkeziyetsiz ve ultra hızlı bir blok zinciridir.

IOST Coin Geleceği

Iost coin geleceği, platform kendi blokzinciri düğümleri ve kendi cüzdanları ile kullanıcılarının blokzinciri deneyimlerini en üst düzeyde güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmesine olanak sağlıyor. Deneyimli kurucu ekibe sahip projenin misyonu güvenli ve ölçeklenebilir bir merkeziyetsiz ekonomiyi kullanıcılarına sunmak olarak tanımlanıyor.
Blokchain geliştiricileri için açık kaynak bir platform olan IOST yorum diğer rakip açık kaynak blok zincirlerle karşılaştırıldığında ortaya çıkan en önemli fark işlem gerçekleştirme hızları ve kapasitesidir. Rakiplerine kıyasla çok daha hızlı ve fazla işlem gerçekleştirilebilen ağın işlem kapasitesi saniyede 100 bin işleme kadar ulaşabiliyor. Birçok blokzinciri teknolojisini birleştirerek yeni bir sistem oluşturan Iost coin yorum için ağı yüksek işlem hızlarına bu sayede ulaşıyor.

IOST Coin Yorum

Iost coin yorum, ağındaki en önemli ürünlerden biri de ağın topluluğunda bulunan geliştiriciler tarafından geliştirilen birçok cüzdan uygulamalarıdır. Sıfır işlem ücreti, kolay kullanımlar ve çok yüksek hızlı işlem olanakları sağlayarak kullanıcılarına cüzdan hizmetleri sunuyor.
IOST geleceği, platformunun bilgisayar web tarayıcıları ve mobil üzerinden kullanılabilen birçok cüzdanı bulunuyor bunlar arasında Citadel, Huobi, Bitkeep, Tokenpocket gibi mobil cüzdan uygulamaları ve iWallet, Jetstream gibi web tarayıcısı cüzdan uygulamaları bulunuyor. 
Ağın açık kaynak geliştirme imkanlarını kullanarak ağ topluluğundaki geliştiriciler birçok merkeziyetsiz uygulama(dApp) geliştirmiş ve bu dApp’ler arasında kripto ekosisteminde bulunan NFT, Gaming, Defi alanında merkeziyetsiz borsalar ve oylama uygulamaları gibi birçok uygulamalar bulunuyor. Ağı keşfederek bu uygulamalar arasında kendi işinize yarayacak olanları deneyimleyebilirsiniz.
Geleceği bakımından parlak görünen Iost coin, başta Binance olmak üzere birçok hacimli borsada listeli haldedir. Yazımız sırasında 0.036$ fiyatlarından işlem görmektedir. Yazılarımız bilgilendirme amaçlı olup, yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız