Hoppy Launchpad Nedir İDO’lara Nasıl Katılırım

Hoppy Launchpad Nedir İDO’lara Nasıl Katılırım

Yazar Yorum Yap 45 views
Hoppy Launchpad Nedir İDO’lara Nasıl Katılırım

Hoppy Launchpad binance smart chain ağında çalışan ve bu ağdaki İDO’ları bizlere sunmak için geliştirilmiş bir projedir.

Hoppy geçmiş projelerde güzel fiyatlanmalar yaşadı ve yatırımcının yüzünü güldürdü. Halen güzel projeler gelmeye devam ediyor.

Launchpadler bu yıl güzel kazançlar elde etmemizi sağladı. Devamının geleceği düşünülebilir hoppy tarafında.

Hoppy launchpadin yatırımcılarına ve parnerlerine baktığımızda tanıdık isimler görmeye devam ediyoruz. Bundan kısa bir süre öncesinde oxbull ile partnerlik başlattı. Oxbull birçoğumuzun bildiği üzere bir launchpad projesi ve burada da İDO’ lar gelmeye devam ediyor. Hatta çoğu projeler her iki platformdada satışa sunuluyor.

Hoppy Launchpad İDO’lara Nasıl Katılırım

Öncelikle birçok launchpad de olduğu gibi burada da bir tier sistemi var. Bu tier sistemi sizin havuzdaki ağırlığınızı belli eden bir  ve hangi seviyelerde garantili alım hakkı elde edebileğinizi açıklayan bir sistemdir. Bu yüzden yatırım yapmadan önce tier sistemlerine göz atmakta fayda var. Çünkü portfoyümüzü buna göre şekillendireceğiz.

Tier Sistemi:

Farm kısmına geldiğimizde üçe ayrılan bir tier sistemi olduğunu görüyoruz.

Bunlar;

  • Baby:3 milyon hoppy stake – havuz ağırlığı 2 – garantili tahsis yok.
  • Queen: 75 milyon hoppy stake – havuz ağırlığı 13 – garantili tahsis var.
  • King:150 miyon hoppy stake- havuz ağırlığı 85 – garantili tahsis var.

Baby seviyesinde 3 milyon stake ederek ve whilist formu doldurarak katılım sağlayabilirsiniz. Kesin katılım söz konusu olmamakla beraber piyango usulü çıkabilir. Şansınız biraz düşük olacaktır.

Queen seviyesinde 75 milyon stake ederek garantili alım hakkı sağlayabilir ve proje saati geldiğinde katılım yapabilirsiniz.

King seviyesinde ise; 150 milyon adet hoppy stake ederek garantili alım hakkı sağlayabilir ve proje saati geldiği taktirde İDO’ ya katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım sağladıktan sonra satmak istediniz satım işlemini nasıl yapacaksınız.

Projeyi Nasıl Satarım

Öncelikle telegram grubuna katılıp proje detaylarını takip etmelisiniz. Projenin listelenme tarihini telegram üzeriden söylüyorlar. Kesinlikle orjinal telegram sayfasını takip edin yoksa farklı bir kontrat adresi verip yanlış bir yatırım yapabilirsiniz. Buna dikkat edin.

Daha sonrasında ise listelenme saati geldiğinde sizlerin cüzdanlarına aldığınız tokenlar gönderiliyor. Bundan sonraki aşama ise pancakeswap üzerinden size verilen kontrat adresiyle takas işlemini yapabilirsiniz

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu