Heroes Chained Nedir Geleceği ve Yorumları

Heroes Chained Nedir Geleceği ve Yorumları

Yazar Yorum Yap 5 views
Heroes Chained Nedir Geleceği ve Yorumları

Heroes Chained yeni bir tür blockchain oyunu yolda  oyun bir Play to Earn, Fantezi RPG’sidir. Tipik olarak, blockchain oyunları, bazı küçük ödüller kazanmak için tekrarlayan tıklamaya odaklanan “Play to Earn” olmuştur. Bu, eğlenmek isteyen oyuncular arasındaki ilgiyi sınırladı…

Efsanevi Mev Dinç’in onlarca yıllık oyun geliştirme deneyimini ve Hollywood’un özel efektlerini ve Onur Can Çaylı’nın yaratıcı bilgi birikimini bir araya getirerek, henüz blok zincirine ikna olmamış oyuncuları kesinlikle kazanacak alternatif bir oyun vizyonu sunuyorlar.

Karanlık Lord Oblivion ve kölelerinin liderliğindeki karanlık güçlerin, bir terör saltanatı yönetmelerine izin vermek için malign “sislerini” yaydıkları, birçok ırka ve ülkeye ev sahipliği yapan Ventuna dünyasında ayarlayın. Onlara karşı, cesur bir kahraman grubu, Karanlık Lord’un erişim ve etkisine karşı gizli bir sığınak olarak Son Umut Şehri’ni yarattı.

Loncalar 

Oyuncular bir Loncaya sahip olur ve kahramanlar toplar, diğerlerine karşı yarışır ve Last Hope’ta nihai lonca olmak için görevleri tamamlar. Ayrıca haritada dolaşan düşmanları yenmek, hazineyi ortaya çıkarmak, arazi satın almak ve zindanların sırlarını keşfetmek için kahramanlarını şehir surlarının ötesine gönderebilirler.

Oyuncular, tüm kahramanlarını ve kaynaklarını barındıran Lonca Evlerinde başlarlar. Ayrıca, yeni tesisler inşa etmek ve Lonca Evlerini yükseltmek için Last Hope City’de daha fazla arazi satın alabilirler. Oyundaki diğer değerli eşyalar gibi, Loncalar da diğer oyuncularla satılabilen veya takas edilebilen NFT’lerdir.

Crafting – Kahramanların Havalı Görünmek İçin Silahlara ve Zırhlara İhtiyacı Var!

Kahramanınızın gücünü ve oyundaki ilerlemesini artırmak için bazı silahlara ve zırhlara ihtiyacı var. Çözüm, ihtiyacınız olanı üretmek, satın almak veya kiralamaktır. Temel bir silah seti yapmak için yaygın malzemelerden, gerçekten güçlü öğeler için nadir mallara kadar çeşitli kaynaklar gerektirir. Bonus olarak, nadir öğeler kahramanlarınızın havalı görünmesini ve diğerlerinden farklı olmasını sağlar. Oyun, herhangi bir Fantezi RPG hayranı için bir zorunluluktur!

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu