Hero Arena Nedir Kripto Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Hero Arena Nedir Kripto Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Yazar Yorum Yap 3 views
Hero Arena Nedir Kripto Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Hero Arena nedir, son zamanlarda araştırılan bu oyun coini hakkında oynayarak para kazanma yöntemleri gibi sorular sorulmaktadır. Oyun coini olarak bilinen Hero son zamanlarda ciddi düşüşlere geldi ancak bunun Bitcoin düşüşünden etkilendiği söyleniyor. Uzun vade Arena fiyat tahmini çoklu x olarak beklenmektedir. Hero Arena geleceği, yorum ve fiyat analizi yapılırken Bitcoin grafiğine de dikkat etmek gerekir. Fiyat gidişatıyla genel cevapları yanıtladıktan sonra kriptoda oyun oynayarak nasıl para kazanılır başlıklarına geçebiliriz.

Kripto Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Geleceğin oyun coini olarak bilinen Hero ile oyundan para kazanmanın ilk adımı için karakter satın almalısınız. Karakter satın almak için Hero tokenini MetaMask cüzdanınıza çekmelisiniz. Ardından Hero Arena web adresine giriş yaparak, market palace butonuna tıklanır. İlgili ekranda çeşitli karakterler fiyatları “Hero Arena Tokeni karşılığında” karşınıza çıkacaktır. Yalnız minimum beş adet oyun karakteri satın alarak ilgili oyunu oynayabilirsiniz. Çünkü minimum beş adet karakter ile takım kurulmaktadır.

Oyun Karakterlerinin Özellikleri

Oyun karakterlerinin fiyatları aynı olmamakla beraber, özellikleri ve güçleri de farklı olmaktadır. Güçlü karakterlerden oluşan takım oluşturduysanız, oyun bölümlerini daha hızlı ve kazançlı bir şekilde bitirebilirsiniz. Aynı zamanda Hero Arena oyununu oynarken bölümleri geçtikçe, kazandığınız oyun jetonlarıyla karakterlerinizi geliştirebilirsiniz.

Oyunu Oynadıktan Sonra Para Nasıl Kazanılır

Hero Arena oyununu oynayarak bölümleri geçerek bölüm sonlarında sandıkları açtığınızda size belli bir adet hegem tokenı veriyorlar bu hegem tokenını günlük olarak belli saatler içerisinde cüzdanınıza gönderiyorlar. Sizde bu hegem tokenları toplayarak şuanki fiyatından günlü 3$- 5$ arasında kazanç sağlayabilir ve bu tokenı istediğiniz zaman satıp borsanıza atıp oradan TRY olarak cüzdanınıza çekebilirsiniz.

Hero arenada map’ine baktığımızda aktif olmayan bir çok map olduğunu ve bunlar aktif olunca kazancın daha fazla olacağını söylemek mümkün.

Hero arenada oyun oynayarak para kazanmak bu kadar basit sadece şuanda 5 adet karakter satın alarak şuanki fiyattan min 150$- 200$ arası maliyet harcayarak bu karakterlere sahip olabilir ve para kazanmanın keyfini yaşayabilirsiniz

 

Bizi Takip Edin

Sonraki konu »

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu