Hero Arena Nedir Hero Arena Geleceği

Hero Arena Nedir Hero Arena Geleceği

Yazar Yorum Yap 12 views
Hero Arena Nedir Hero Arena Geleceği

Hero Arena herkesin yetenekli oyun ve ekosistem katılımı yoluyla jeton kazanabileceği ve oynayabileceği DOTA’dan ilham alan bir blockchain METAVERSE RPG oyunudur. Hero arena geçtiğimiz aydan itibaren sosyal medyada ufaktan bir hype ile fiyatlanmaya devam ediyor. Güncel fiyatı 1.15$-1.40$ arasında seyrediyor.Hero arena bir oyun olmasının yanı sıra oyna kazan etkinliği ve karakterlerinizi nft pazarında satma şansı sunuyor bizlere.

Hero Arena’yı  şuan pancakeswap ve gateio üzerinden satın alabilirsiniz. 30 Aralıkta MXC  borsasında listelenme haberi geldi. Şuan bunun farkında olmayan çok yatırımcı var.

20 BİN KARAKTER DETAYLARI

20.000 Kahraman Toplanmaya Hazır, “Hero Arena” Savaşı Başlamak üzere!

Hero Arena, blockchain teknolojisi üzerine kurulmuş bir Metaverse RPG Oyunudur. Dota2 Game’den ilham aldık. Bu fütüristik dünya, her birinin güçlü ve zayıf yönleri olan 5 farklı ırktan oluşuyor.

Bu nedenle, kahramanlar oyunun kilit noktasıdır. Ekip oynamaya hazır 20.000’den fazla kahramanla fütüristik bir dünya yaratmaya çalışıyor.

“Kahraman Arenası” (Hero Arena), kahramanları yakalamak, onları eğitmek ve onları savaşa göndermek gibi şeylerle doludur. Seviyeleri ve öğeleri güçlerini belirler. Kahraman ne kadar güçlüyse o kadar değerlidir. “Hero Arena” da Warlord, Elf, Orc, Beast ve Undead gibi 5 ırkın tamamı mevcuttur.

“Kahraman Arenası” (Hero Arena), satışa açılacak 5 farklı ırktan oluşan toplamda 20.000 kahraman, her ırkta 8 kahraman, her kahraman ise 5 farklı nitelikte olacak. Her nitelik farklı özelliklere ve tamamen farklı karakterlere sahip olacak ve farklı sınırlı üretim sayıları olacak.

Yaygın (Common) (%40) 200 versiyonu var

Nadir (Rare) (%30) 150 versiyonu var

Elit (Elite) (%15) 75 versiyonu var

Efsanevi (Legendary) (%10) 50 versiyonu var

Ölümsüz (Immortal) (%5) 25 versiyonu var

Hero’nun Yararı

Kazanmak için Oyna (Play to Earn): Oyuncular her gün kendi görevlerini gerçekleştirirler. Kahramanları eğitin ve HERA Token kazanın.

NFT Market (NFT MARKETPLACE): Koleksiyonunuzu genişletmek ve kazançlarınızı artırmak için HERA tokenler ile yeni kahramanlar satın alın ve isterseniz kahramanlarınızı satın.

Ücretsiz Oyun (Free to play): Kullanıcıların oyun karakterleri satın almak için para harcamak yerine, ücretsiz olarak oyun oynayarak oyundaki görev seviyelerini tamamlayarak küçük ödüller alabilmesidir.

Oynamak için Kiralama (Rent to play): Nadir ve yüksek fiyatlı kahramanlar ile bu kahramanı satın almak için çok para harcamak zorunda kalan kullanıcılar yerine, bu kahramanları belirli bir süre için daha ucuz bir fiyata kiralamak için pazara gidilebilir, kahramanların sahibi, kahramanını kiralayarak kar elde edebilecekler.

Ticaret (Trade): Kullanıcıların isterlerse $HERA token kullanarak trade edebilecekleri platformdur. Gate, pancake, gibi..

Staking: Oyuncuların $HERA stake etmeleri için çeşitli stake havuzları yayınlanacak ve oyuncuların birden fazla token türünde pasif gelir elde etmeleri sağlanacak. Her ayın sonunda, havuz katılımcıları piyango biletleri ile NFT kahraman parçaları kazanma şansına sahip olacaklar.

Çiftçilik: Çiftçilik özellikleri, oyuncuların ekstra $HERA kazanmalarına da olanak tanır. Kazanç oranı, oyun içi makro ekonomik faktörlere göre ayarlanacaktır. Özellikler hala geliştirme aşamasında olduğundan, oyunun erken aşamalarında yüksek oranla çiftçilik teşvik edilir. Yeni özellikler yayınlandıkça verim kademeli olarak azalacaktır.

SONUÇ

Çok sayıda istekli gençlerden oluşan bir ekibiz ve kendimize sadece oyun sevdalılarından değil, aynı zamanda dünya çapındaki kripto meraklılarından doluşan büyük bir topluluk oluşturduk. Şeffaflığı birinci öncelik haline getiren deneyimli yatırımcılar ve ortaklarla NFT çılgınlığında yeni nesil lider yarışmacılardan biri olacağız.

Oyunun PC’de oynanabilecek olan web versiyonunun Kasım ayında piyasaya sürülmesi, mobil versiyonun ise 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Hero Arena Hakkında

Kripto para endüstrisinden geliştirilecek en yeni trendleri kucaklayan Hero Arena, benzersiz bir deneyim yaratmak için gelişmiş blok zinciri teknolojisi ve merkezi olmayan finans özellikleri ile DOTA mimarisinden ilham alan, blok zincir teknolojisi üzerine inşa edilmiş çok oyunculu bir NFT RPG oyunudur.

Hero Arena, sıra tabanlı strateji oyunu (Turn-Based strategy game) türüne göre tasarlanmış, anlık oynanışı (real-time element)’i ortadan kaldırarak, oyuncunun savaştaki her adımı ve oyunu tam anlamıyla kontrol etmesini sağlar. Oyun, bir takım oluşturup birçok farklı taktik kullanmanıza izin vererek rakibi yenebilmenizi sağlar.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu