HarmonyPad Nedir Polyplay Üzerinden İDO Sürecine Nasıl Katılırım

HarmonyPad Nedir Polyplay Üzerinden İDO Sürecine Nasıl Katılırım

Yazar Yorum Yap 11 views
HarmonyPad Nedir Polyplay Üzerinden İDO Sürecine Nasıl Katılırım

HarmonyPad Nedir

HarmonyPad Nedir. baktığımızda harmony ağında kurulan projelerin ön satışlarının burada yapıldığını, aynı zamanda multichain sistemi olduğu için binance smart chain ağıda desteklediğini görebilirisniz.

HarmonyPad bir launchpad platformudur. Dolayısıyla binance smart chain ağındaki projeleri burada da görebileceğiz. Bu kulağa çok güzel geliyor.

Platform İncelemesi

Platformun özelliklerine baktığımızda bir kaç nokta dikkatimizi çekebilir. Deflationary Mechanism kısmına baktığımızda %10 ‘ luk bir kesinti olacağını görüyoruz. Bu %10’ luk kısım bize şunu ifade ediyor. Günün birinde bu tokenları satmak istedğimizde slippage (kayma toleransı) %10 ‘un altında olmaması gerektiğini altında olursa satamayacağımızı ifade ediyor. Bunun nedeni ise; kesintiden elde edilen tokenların %2,5 ‘lik kısmının yakılacağı %7,5 ‘ lik kısmının ise stakers dağıtılacağını söylüyor.

Bir diğer noktaysa İDO Ücretlerinin %5’i İDO katılımcılarına orantılı olarak dağıtılacaktır. Örn. Eğer bir proje 200 bin toplarsa, 10 bin İDO ücreti İDO Katılımcılarına dağıtılacaktır. Kalan %5, IDO jetonunu geri almak için kullanılacak.Bunlar airdrop olarak dağıtılacak.

Whitepaper tarafına baktığımızda bir kaç nokta gözünüze çarpabilir bunlar ;

Ekosistemini incelediğimizde sit veya private satış olmadığını gösteriyor. Bu şu demek herkese aynı fiyattan satış sunuyor. Bu mükemmel birşey.

Vesting kısmını incelediğimizde ise;

  • Polyplay
  • Oxbull
  • Astropad

Üzerinde HarmonyPad İDO’sunun gerçekleşeceğini söylemiş bizlere. Havuz olarak en çok PolyPlay kısmına ağırlık verdiğini görüyoruz.

Projenin destekçilerini incelediğimizde Harmony’ nin kedisinin projeyi desteklediğini görüyoruz, Yanı sıra binance smart chain, astronaut ve polyplay tarafından desteklendiğini görüyoruz.

 

Polyplay Üzerinden İDO Sürecine Nasıl Katılırım

Öncelikle Polyplay üzerinde alım hakkı elde etmemiz lazım projeye katılmak için bunun yerine piyango olarak da katılabilirsiniz. Önce tier sistemine göz atalım.

     Tier:

İron: 100 point

Bronze: 250 point

Silver: 500 point

Gold: 1000 point

 

Platform üzerinde herhangi bir stake işlemi yapmadan da bu tier seviyelerine gelebilirsiniz. Eğer stake yaparsanız elinizdeki polyplay miktarı x 1.2 ile çarparak kazandığınız puanı görebilirsiniz.

Eğer liquidity yaparsanız pancakeswap üzerinden katsayınız 3 olacaktır ve elinizdeki polyplay miktarı ile çarptığınızda kazandığınız pointi görebileceksiniz buna göre tier seviyesine yerleştirileceksiniz.

Daha sonrasında ise İDO tarihi geldiğinde size verilen alım hakkı kadar alım yapıp HarmonyPad sahibi olabileceksiniz.

%10 lislenme zamanı dağıtılacak diğerleri %20 ‘lik şekilde her ay dağıtılacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu