GXC Coin Geleceği ve Yorumları 2022

GXC Coin Geleceği ve Yorumları 2022

Yazar Yorum Yap 3 views
GXC Coin Geleceği ve Yorumları 2022

GXC coin geleceği kripto para biriminin düşüşünün ardından yatırımcıların merakına mazhar oldu. Ekosistemde 2017 senesinden beri varolan ve bu anlamda en eski kripto para birimlerinin başında gelen GXChain fiyatı %7.46 1.45 dolar seviyelerine geriledi.

GXC coin geleceği 2022

GXChain, kurumsal kullanıcılar için blok zinciri üzerine kurulmuş açık kaynaklı bir kamu güven ağıdır. Devlet kurumları ve şirketlerin çeşitli nedenlerle hassas kişisel verileri izlemesi gerekir ve çok azı komplo teorisyenlerinin inandığınız kadar alçakçadır.

Bu parçalar yerinde olduğunda, GXChain başarıya hazırdır. Devlet sözleşmeleriyle uğraştığı için, muhtemelen yavaş ve çok fazla pazarlama tantanası olmadan hareket edecektir. Ancak bu, ilerleme kaydetmediği anlamına gelmiyor ve katıldığı her hükümet için onunla birlikte büyük teşvikler de kazanacak.

Mayıs ve Haziran ayının ani düşüşünden bu yana, GXS madeni parası asla 1 doların üzerinde bir günlük mumu kapatmamıştı. Beş aydan fazla bir süredir, 0,88 dolar ve 0,39 arasında dalgalanan dar bir aralıkta dalgalanıyor.

Ancak yukarıda bahsedilen haberler birkaç kripto yatırımcısının ilgisini çekti ve sadece iki işlem gününde %800 fiyat artışına neden oldu. Bugün, madeni para 5,8 doların en yüksek seviyesini yaptı ve bu seviyeden yeterli bir direnç elde ettikten sonra fiyat bir geri çekilme aşaması başlattı,

Madeni para şu anda 0.382 Fibonacci düzelme seviyesine düştü ve bu seviyenin üzerinde kalmaya çalışıyor. Bununla birlikte, fiyat düşmeye devam ederse, kripto tüccarları en yakın desteği 3,1 $ (0,5) ve ardından 2,5 (FIB’de 0,618) bekleyebilirler.

GXChain yorum 2022

GXChain adreslerinin en önemli endişelerinden biri blok zincirine olan güvendir. Finans sektöründe Müşterini Tanı (KYC) olarak bilinen kimlik doğrulama, bu şekilde çalışan veri odaklı toplumumuzun temelidir. Bunu düşün.

PlayStation, iPhone veya Fire TV stick gibi cihazlarda oturum açtığınızda, güvenilir bir ekosistemde oturum açmış olursunuz. Sony, Apple veya Amazon hesabınızdan satın aldığınız her şey kolayca izlenebilir. Kişisel bilgileriniz ve alışkanlıklarınız konusunda kuruluşlara güveniyorsunuz çünkü bu cihazın kullanımını kolaylaştırıyor.

Bu ödünleşim, vatandaş kimlik belgelerimizden finansal kayıtlarımıza, TV Everywhere uygulamalarına ve hatta genel giriş bilgilerine kadar hayatımızın her alanında gerçekleşir. LastPass gibi üçüncü taraf uygulamalar, tek oturum açmayı (SSO) etkinleştirmek için var çünkü artık gereken oturum açma miktarına bile yetişemiyoruz. Ortalama bir kişisel kullanıcının, ortalama bir işletme çalışanının hatırlaması için gerekli olan 191 şifrenin üstünde takip etmesi gereken 7 şifresi vardır.

GXC coin geleceği 2022… Büyük verilerle birlikte büyük sorunlar ortaya çıkabilir ve GXChain’in Blockcity dApp’inin çok sayıda kullanıcısı vardır çünkü bir blok zinciri içindeki şifreli bir akıllı sözleşmeyle ilgili bilgileri depolamak için merkezi bir yer sağlar.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu