Genesis Nedir

Genesis Nedir

Yazar Yorum Yap 1 views
Genesis Nedir

Bir iş uygulaması kamu blok zinciri olarak Genesis nedir için, yalnızca diğer zincirler arası kamu blok zincirlerinin performans avantajlarını ve yüksek TPS’sini bir araya getirmekle kalmaz, aynı zamanda ticari varlıkları iniş açısından güçlendirir ve yeni kamu blok zincirlerinin lideri olur.

Genesis, hız, güvenlik ve ademi merkeziyetçiliğin genel performansını tartmada mükemmeldir. Polkadot’un heterojen çok zincirli mimarisine dayanarak, yüzlerce blok zinciri birbirine bağlayabilen, performansta Polkadot’u geride bırakan, piyasadaki herhangi bir akıllı sözleşmeyle uyumlu ve blok zinciri ile karşılaştırıldığında anında genişleme ve genişletilebilirlik ile daha ölçeklenebilir bir çok zincirli çerçeve oluşturur. 2.0 temsilcisi, Ethereum, TPS’de olağanüstü performansa sahip.

İş açısından Genesis, gaz ücreti ile sınırlı değildir, yüksek Gaz ücreti nedeniyle sınırlı ağ kullanımı sorununu ortadan kaldırır ve yukarıdaki genel blok zinciri mekanizmasından farklıdır. Tüm karlar havuza tahsis edilir, böylece tüm katılımcılar gelirlerini yansıtabilir. Bu nedenle, Genesis Gaz ücretine dahil değildir ve şebekenin istikrarını ve kullanım maliyetini garanti ederken, işletmenin kârları şebekeye makul bir şekilde tahsis edilir.

Katılımcıların çıkarlarını korumak daha iyidir.

Çözüm

Gelecekte, artan pazar talebiyle birlikte, kullanıcıların sorunlarını çözmek için piyasada bir dizi kamu blok zinciri ortaya çıkacaktır, ancak farklı kamu blokajlarının mekanizması ve karşılık gelen piyasa ortamı olmasına rağmen, birkaç büyük kamu blok zincirinin karşılaştırılması açısından. Aynı değil, Genesis’in halka açık blok zinciri iniş ve geliştirme planına göre büyüme için çok fazla alana sahip olduğunu tahmin etmeye daha yatkın. Mevcut sözde “salgın”, büyüme eğiliminde sadece küçük bir hızlanma dönemidir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız