Gate Token Nedir Yükselir mi GT Yorumları

Gate Token Nedir Yükselir mi GT Yorumları

Yazar Yorum Yap 32 views
Gate Token Nedir Yükselir mi GT Yorumları

Gate Token nedir yükselir mi GT yorumları gibi akıllarda sorular var. GT token almayı isteyen takipçilerimiz için inceledik. Gate token yazımız sırasında 3.98$’ dan işlem görüyor.  İşte Gate için temel bir analiz.

Gate Token Nedir Gate Borsası Güvenilir mi

GT, gate.io borsasının Mart 2020’de piyasaya sürdüğü doğal tokenidir. Gate.io işlem hacimleri sıralamasında dünyadaki kripto para borsaları arasında 7. büyük işlem hacmine sahip olan çin merkezli, birçok farklı coinin alım ve satım işlemlerinin yapılabildiği çok tercih edilen kripto para borsalarından biridir. Bu da gate borsasını güvenilir kılan en büyük etkenler arasında yer alır.

 GT, Gate.io borsası tarafından piyasaya ilk sürüldüğünde 1 milyar dolarlık bir arza sahipken, daha sonra 0.7 milyarı yakılarak anlık maksimum arzı 300 milyona kadar düşürülmüştür ve bu 300 milyonluk maksimum arzın 80 milyonu dolaşımda bulunmaktadır. Gate Token nedir yükselir mi GT yorumları cevap bulmaya devam ediyor.

Gate Borsası Özellikleri

Gate.io kullanıcılarına çeşitli fırsatlar sunarken, indirimler ve çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyor. Yapılabilecek tüm ödemelerin GT ile yapılmasını sağlayarak birçok etkinlik gerçekleştiriyor ve kendi tokeninin kullanım oranını artırıyor.

Ayrıca Gate.io işlem ücretleri ve çeşitli etkinliklerinden elde ettiği gelirleri GT ‘leri satın alıp yakmak için kullanıyor. GT ‘nin dolaşımdaki miktarını sürekli azaltarak değerini de artırıyor. Bu sürekli devam eden yakımların detayları şeffaf bir şekilde borsanın sitesinde paylaşılıyor.

Platform üzerinde bulunan farklı VIP seviyelerine de tutulan GT miktarı ile erişilebiliyorken, özel etkinlikler, değerli startup projelerin önsatışlarında da hak kazanabilmek ve katılabilmek için GT sahibi olmak gerekiyor. Böylece Gate.io borsası birçok farklı uygulamalarıyla GT kullanımını artırmaya devam etmeyi hedefliyor. 

Gate Borsası Ön Satışlar Startup

Gate borsası, ön satışlar startup sayesinde kullanıcılara kazanç fırsatı sunuyor. Ön satışlara katılabilmek için en az 100 GT token satın almak seçenekler arasında. Böylece startuplara katılabilirsiniz. Gate borsasının en çok tercih edilenler arasında olmasının bir sebebi de bu startuplardır.

Startup projelerin önsatışları borsa üzerinde yoğun bir ilgi görüyor ve bu ön satışlara katılma şartları arasında GT sahibi olarak kazanılan VIP hakları ve alımların da GT ile yapılması şartıyla GT kullanım oranı yine artıyor. Gate token de bu uğraşlar sayesinde değerlenip fiyatı yükseliyor.

Bir çok insan Gt satın alarak yatırım için uzun vade tutuyor ve bu sayede startuplara katılma fırsatı da elde ediyor. Gate borsasında ön satışlara nasıl katılabilirsiniz diye düşünüyorsanız buraya tıklayarak videomuzu izleyebilir, rahatlıkla Gate.io borsasında startuplara katılabilirsiniz. Gate nedir yükselir mi GT yorumları için incelememizi yaptık. Yazılarımız bilgiye dayalıdır ve yatırım tavsiyesi içermemektedir.

 

 

 

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız