Gart Coin Geleceği, Gart Coin Yorum

Gart Coin Geleceği, Gart Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 125 views
Gart Coin Geleceği, Gart Coin Yorum

Gart coin geleceği, Gart coin yorum üzerine değerlendirmeler yaparken önemli olan iyi bir araştırmadır. Hem NFT hem gaming alanında geliştirmeleri bulunan Gart coin geleceği, merak edilen projeler arasındadır. Projenin platformunu tanımak  gerekir. Gart coin yorum için bizlere doğru bakış açısı kazandıracaktır.

Gart coin nedir, Gart coin yükselir mi, Gart coin nereden alınır, sorularımıza cevap bulmak için işte Gart coin temel analizi.

Gart Coin Geleceği, Griffinart Platformu

GriffinArt platformu sanatçılar ve oyuncular için kolay kullanıma sahip kullanıcı dostu merkeziyetsiz ve otomatik bir market yeri oluşturuyor. Kullanıcılarına düşük işlem ücretleriyle NFT koleksiyonları oluşturma, kendi NFT ürünlerini satabilme ve diğer sanatçı ve kullanıcıların NFT ürünlerini satın alabilme imkanı sunuyor. Kullanıcılara sağladığı kolaylıklar sayesinde tercih edilerek Gart coin geleceği yatırımcılarını mutlu edebilir.

Gart coin yorum platform, evrensel düzeyde tüm sanatçıların kullanmak için tercih edeceği ve halihazırda varolan diğer NFT market platformlarının eksikliklerinin giderildiği bir platform oluşturuyor. 

Platform kullanıcılara üçüncü parti herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duyulmadan kendi NFT varlıklarını kontrol etme, toplama ve bunlardan ödül elde etme hizmeti sağlıyor. Proje Binance Smart Chain üzerinde geliştirilmiş fakat ekip diğer zincirler üzerinde de geliştirmeler yapılacağını belirtiyor. Ekibin çalıştığı projelerin, ayakta kalması muhtemeldir. Gart coin ekibi bu projeler arasında yorumlanabilir.

 GriffinArt platformun NFT marketinde, BNB ve GART ödeme aracı olarak kullanılabiliyor ve BNB ile gerçekleştirilen işlemlerde %2.5 GART ile gerçekleştirilen işlemlerde %1 işlem ücreti elde ediliyor. Platform elde ettiği ücretlerin %7’sini token geri alımı ve yakım yapmak için, %2’sini GART holderlarına ödül vermek için ve %2’sini de marketing çalışmalarında değerlendirmek için kullanan bir mekanizmaya sahip.

GriffinArt projesi iOs ve Android cihazlarda oynanabilen Griffin Land adında bir oyun çıkaracak. Kullanıcılar savaşçı olduğu oyunda yaratık olarak bilinen ve birçok farklı coğrafyada farklı düşünceleri ve gerçekleri sembolize eden güçlü mitolojik varlıkları yok etmeye çalışacaklar. Oyunda kılıç, koruyucu ekipmanlar gibi birçok eşya bulunacak.

Karakterlerin ve eşyaların görünüşlerine Griffin Land sitesindeki galeriden ulaşmak mümkün. Oyunu indiren ve oynayan kullanıcılar oynarken GART coin kazanacaklar. Ayrıca platform oyun içerisinde GART coin holderlarının daha fazla eğlenebileceğini ve fırsatlara sahip olacağını belirtiyor.

Projenin bir diğer ürünü olacak olan ve henüz çıkmamış Griffin Shop ile kullanıcılar NFT’leri kullanarak özel anılarını oluşturabilecek, kendi tekstil ürünlerini üretebilecek ve ticaretini gerçekleştirebilecek, NFT’lerini kullanarak kendi imajlarını oluşturabilecekler.

Gart Coin Yorum Griffinart Token

Gart coin yorum, Griffin Shop geliştirmesi ve kullanıma sunulma süreci projenin roadmap’inde de bulunuyor. Proje bilinen bir audit doğrulama şirketi olan TechRate tarafından akıllı sözleşmeleri konusunda audit almış. Projeyi oluşturan ekip anonim değil ve ekibi oluşturan bütün yetkililer Türk. GART ‘ın maksimum arzı 100 milyar ve şu an dolaşımda 87 milyar GART bulunuyor.

Şu an bir GART 0.00009080 fiyatı ile işlem görüyor. İşlem ücretlerini hem kullanıcılara ödül hem de geri alım ve token yakımı yapmak için değerlendiren, halihazırda bir ürün olarak NFT marketi bulunan GART tokenin marketcapi 3 milyon dolar olarak seyrediyor. Gart coin geleceği, Gart coin yorum üzerinde incelemeler bu şekildedir.

Coinmarketcap ve Coingecko listelemesi de var. Buralardan da inceleyebilirsiniz. Son olarak Griffin Land oyunu hakkında görünüş ve oynanış detaylarının yakında paylaşılacağı belirtiliyor. Pancakeswap üzerinden Gart token satın alabilirsiniz. 

Yazılarımız yatırım tavsiyesi değildir.

 

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız