Gami Coin Geleceği, Gami Coin Yorum

Gami Coin Geleceği, Gami Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 183 views
Gami Coin Geleceği, Gami Coin Yorum

Gami coin geleceği açısından umut verici gözükmektedir. Yeni bir proje olmasını düşünerek daha dikkatli incelenmesi gerekmektedir.

Gami coin yorum yaparken ekibinden söz etmemek yanlış olacaktır. Ekibi ayrıyeten türk vatandaşlardan oluşmaktadır. Gami coin ekibinden ayrıyeten bahsedeceğiz. Gami coin incelerken iyi bir temel analiz yapmak gereklidir. İşte Gami coin temel analiz.

Gami Coin Geleceği Gami Token Nedir

Gami coin geleceği, Gaming dünyasını Blockchain teknolojisine entegre ederek bir Launchpad ve yeni projeler için kuluçka yatırım platformu oluşturmayı hedeflemektedir.

Projenin kurucu ekibi gaming ve finans alanında uzman, iki sektörün de liderleri ve önemli ekipleri içerisinde bulunan kariyerlerine saygı duyulacak Türk bir ekipten oluşuyor. Kurucu ekibe de ayrıca değineceğiz.

Gami token nedir sorusu da merak edilenler arasındadır. Gami platformu geleceği için oyun sektöründe yüksek sayılarda kullanıcı ve oyuncuya ulaşmaya ihtiyacı olan, büyük kitlelere hitap edebilecek değerli oyun projelerini blockchain teknolojisinden yararlanarak oluşturduğu kuluçka yatırımı ve launchpad sistemiyle desteklemeyi hedefleyen bir platformdur.

Gami coin yorum, iyi değerlendirmemiz ve analiz etmek gereklidir. Çünkü oyun sektörü içerisinde dolaşımda bulunan paranın küresel piyasalarda ve kripto ekosisteminde büyük bir yer sahibi olduğunu biliyoruz. Gami kuluçka yatırım sistemiyle yeni yeni geliştirilen, gelişimi yolunda desteğe ihtiyacı olan platformları, ihtiyacı olan destekle buluşturmayı ve özel satışlarla kuluçka sistemini yani Gami coin geleceği, hazırlamayı hedefliyor. 

Gami , platforma dahil olan projelerin launchpad ile gerçekleşecek satışlarında gereken reklam desteğini ve yeterince büyük kitlelere ulaşmasını sağlaması konusunda da projeleri destekliyor. Ayrıca projelerin NFT teknolojisiyle entegre çalışmasını da sağlamak konusunda projelerin destekleneceği belirtiliyor. Bu destekler sayesinde Gami coin yorum, analistler tarafından olumlu düşüncelere yer verecektir.

Gami Coin Platformu Nasıl Çalışır

Gami coin platformu nasıl çalışır diye merak edilmektedir. Launchpad sonrası listelemeler ve projelerin gereken ağlarla köprü kurması konusunda da Gami coin, projeleri yalnız bırakmıyor. Gami tokenin Launchpad sisteminde gerçekleşecek IDO’lara ve şartlarına da değinecek olursak;

Gami coin platformu üzerinde gerçekleşecek IDO ‘lara katılabilmek için kullanıcıların Gami coin stakelemesi gerekiyor. Gami coin yükselir mi sorusu, kullanıcıların Gami coinlerini stake etmeleri durumunda olumlu cevaplanacaktır. Gami stakeleyen ve garanti katılım hakkı elde etmek isteyen kullanıcılar için de Gami tier seviyelerinde 5 farklı seviye bulunuyor. Her tier seviyesinin farklı token miktarı ve havuz ağırlığı var.

Tier seviyelerinin son seviyesi olan “Unique” seviyesinde private sale için de garantilenmiş katılım hakkı bulunuyor. Gami coin stake eden yatırımcılar aynı zamanda Gami coin geleceği için de yatırım yapmış olurlar.

Roadmap’i Gami coin geleceği gami coin yorum inceleyecek olursak;

İlerleyen süreçte oyun stüdyoları için kuluçka süreçlerinin başlatılacağı, ilk IDO’nun gerçekleşeceği, NFT ve gamification Konularında çalışmalar ve ürünler yapılacağı, token yakım sürecinin başlatılacağı, iOS ve android destekli bir mobil uygulama geliştirileceği gibi planlar bulunuyor.

Gami Coin Ekibi Kimdir

Gami coin ekibi kimdir sorusu da merak edilenler arasındadır. Projenin kurucu ekibini tanımakta fayda vardır. Projenin kurucu ekibini ele alacak olursak;

Alper Afşin Özdemir:
Türk E-Spor Federasyonu Kurucu Başkanı ve Avrupa E-Spor Federasyonu Kurulu Üyesi, birçok önemli gaming, e-spor şirketi ve takımlarında çalışmış ve kuruculuğunu üstlenmiş değerli bir Türk yönetici. 
Bora Koçyiğit:

RiotGames Bölge Menajerliği yapmış, E-Spor dünyasının daima içinde bulunan birçok yatırım ve girişimi bulunan, SuperMassive Blaze takımı ve Gamer Arena kurucu ortağı sektörün önde gelen saygın isimlerinden.

Gökhan Altın:
Finans alanında çok tecrübeli bir isim ve yıllarca edindiği finans tecrübelerinin ardından kendi finans şirketini kurarak risk yönetimi, finansal , teknik ve genel analiz dallarında tecrübeleriyle birleştirmiştir.
Fatih Dinçel:
Stratejik planlama konusunda ülkemizin ve dünyanın önde gelen Türk Hava yolları, Akbank, Burger King gibi markalarla reklam çalışmaları konusunda da çalışmış, Yeditepe de reklam konusunda akademik eğitim sağlamış değerli bir reklam uzmanı. 
Projenin ekibini tanımak, Gami coin temel analiz için önemli bir etkendir.

Gami Coin Yorum

Gami coin yorum belirtmek için platformu tanımış olduk. Gami coin geleceği açısından değerlendirme yapmakta projeyi tanımaktan geçmektedir. Gami coin toplam arz 150 milyon Gami . Projenin tokenburn stratejisine göre platform gelirlerinin %30’unu toplam 50 milyon Gami yakılmış olana dek Gami alıp yakmak için kullanacak.

Şu an dolaşımdaki Gami miktarı 4.5 milyon Gami ve piyasa değeri de 5.2 milyon dolar civarında seyrediyor. 

Gami coin yorum, projede eksik gördüğümüz bazı noktalar ise; Enflasyonu biraz yüksek ama tokenburnlerle üstesinden gelinceğini düşünebiliriz. Ayrıca cüzdanların kilitlenmesi gerekiyor fakat proje henüz çok yeni olduğunu da unutmamak gerekir. Ekibin en kısa zamanda eksik görülen noktalar üzerine çalışmalar yapacağını düşünmekteyiz.

Yazılarımız yatırım tavsiyesi değildir.

 

 

 

 

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız