Gala Coin Geleceği, Gala Coin Yorum

Gala Coin Geleceği, Gala Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 12 views
Gala Coin Geleceği, Gala Coin Yorum

Gala coin geleceği, oyuncuların benzersiz non-fungible token (NFT) karakterlerini oyun içinde kullanmalarına izin veren bir blockchain oyun geliştiricisidir. Kripto para birimlerinin değişken dünyasında, bu tür kan akışını neyin tetiklediğini görmek her zaman kolay değildir. Merkezi olmayan oyunları, değiştirilemez tokenleri (NFT) ve meta veriyi bir araya getiren hızlı büyüyen endüstri, yatırımcılar arasında bir miktar çekiş kazanıyor olabilir. Ancak asıl tetikleyici, Gala coin yorum “güç, sorumluluk ve ödülleri oyuncuların eline” verme yolunda bir adım olarak Platforma Town Stars düğümlerini tanıtması olabilir  .

Gala Coin Geleceği

Gala coin geleceği,  20.000 sözde Kurucu Düğümü var, ancak şimdi düğüm sahipliğini oyun oyuncularına genişletmek ve onlara oyunların ve platformun nasıl çalıştırıldığı konusunda bir söz hakkı vermek istiyor. Town Star, yakın zamanda Gala coin yorum ağında başlatılan merkezi olmayan, ücretsiz, oyna-kazan ‘kasaba ve çiftçilik’ oyunudur. Oyuncular, para kazanmak ve karlarını kullanarak kasabalarını yükseltmek için NFT’ler satın almak da dahil olmak üzere arazilerine yatırım yaparlar. Town Star Node Lisansları, “sınırlı tedarik” ile satılmak üzere, büyümeyi ve kullanıcıların Town Star iş yükünün bir kısmını paylaşarak ödüller kazanmalarını sağlayan “güçlendirir”.

Gala coin yorum oyun dünyasını yeniden tanımlama hedefiyle 2019 yılında Eric Schiermeyer tarafından başlatıldı. Şirket, “Gerçekten dünyanın en büyük merkezi olmayan oyun platformunu inşa ediyoruz. Yerel yönetim, gücün, sorumluluğun ve ödüllerin oyuncuların eline verilmesi anlamına gelir” diyor. Platform, büyük ve bağımsız bir blok zinciri düğüm ağı tarafından desteklenen bir blok zincir oyunları ekosistemi oluşturmayı hedefliyor. 

GALA Coin Nedir?

GALA Coin nedir diye düşünüyorsanız jetonları, Ethereum blok zincirinde çalışan ve ERC-20 standardına uygun Gala Games Ekosisteminin dijital yardımcı jetonlarıdır . Daha spesifik olarak, iade edilmeyen yardımcı program belirteci kriptografik olarak güvence altına alınır ve ekosistemdeki katılımcılar arasında bir değişim aracı olarak kullanılır. Bu, madeni paranın, nasıl kullanılacağı üzerinde tam kontrole sahip olan kullanıcılar arasında aktarılabilir olduğu anlamına gelir. 

Kullanıcılar genellikle GALA coin veya ETH’de bir düğüm satın alabilecekleri ve ardından Gala Games platformunda hangi oyunların yayınlanacağına oy verebilecekleri konusunda heyecan duyuyorlar . Bir kullanıcının yönetim oylarına katılma yeteneği (geliştirme ve oynanış yönünü yönlendirebilir) Gala Games ekosisteminin genel gidişatı üzerinde bir etkiye sahip olduğundan, bu önemlidir. 

Ethereum blok zincirinde tutulan öğelere, çeşitli açık kaynaklı ve kriptografik olarak güvenli cüzdanlar ve depolama mekanizmaları kullanılarak erişilebilir. Gala Oyunları gelmiş belirtilen onların bu Gala Oyunları Düğümü Ekosistem için uzun vadeli bir vizyon çoklu oyun stüdyoları, çoklu oyun her çalışma ve bir akışı yaratmak olduğunu NFTlerdeki düğüm ağa atılacaktır.

Bizi Takip Edin

Sonraki konu »

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız