Flamingo (FLM) Coin Nedir Güncel Analiz

Flamingo (FLM) Coin Nedir Güncel Analiz

Yazar Yorum Yap 18 views
Flamingo (FLM) Coin Nedir Güncel Analiz

Flamingo (FLM) coin nedir güncel analiz yatırımcılar tarafından araştırılan konular arasında. Bizde sizler için FLM inceledik. İşte FLM temel analizi.

Flamingo (FLM) Nedir

Flamingo, Neo blockchain ağı üzerinde kurulmuş, birçok blok zincirinin birlikte çalışmasını sağlayan bir ortama ev sahipliği yapan Poly Network ile de birlikte çalışabilir yapıda bir merkeziyetsiz finans platformudur. Flamingo ağı Neo blokzincirinin kurucu ortaklarından olan bir Çinli girişimci tarafından kurulmuştur.

FLM platformu merkeziyetsiz finans dünyasındaki kilit uygulamalardan birkaçının hizmetini kullanıcılarına sağlıyor. Çapraz blok zincirler arası kripto varlık transferleri, kendi blockchain ağı üzerinde bir swap protokolü, kullanıcılarının kripto varlıklarını yönetmesine ve stake gibi işlemlerde kullanmasına yardımcı olan bir sistem, marjin işlemler için ayrılmış bir trade alanı ve merkeziyetsiz yönetimin yapı taşı olan platformun kullanıcıları tarafından verilen oylarla alınacak kararlar baz alınarak çalışmalarını ve gelişimini gerçekleştirmesi gibi özelliklere sahip. Flamingo (FLM) coin nedir güncel analiz daha detaylı bir araştırmayı gerektiriyor. 

Flamingo (FLM) Platformu Güncel Analiz

Platformun flamincome ve wrapper adını verdiği iki protokolü FLM kullanıcılarının varlıklarıyla platform üzerinde bir pasif gelir elde etmesini sağlıyor. Wrapper kısmında platforma aktarılan kripto varlıkları farklı varyasyonları halinde sarılmış bir hale getirip flamincome kısmında değerlendirmek için stake ederek gelirlerini elde edebiliyorlar.

Platform vault protokolünde kullanıcılarına platform üzerinde ürettikleri farklı sarılmış tokenleri lp haline getirerek stake etme fırsatını ve birçok farklı faiz oranlarını da kullanıcılarına sunuyor. Likidite havuzu ve swap işlemleri de platformda bulunan sıkıştırılmış kripto varlıklarla gerçekleştirilirken FLM platformuna ekleyeceğimiz kripto varlıkların nasıl sıkıştırılacağını platform detaylı bir bilgilendirme ile kullanıcılarına öğretici bir şekilde açıklamış.

Marjin kısmında bitcoin üzerine long ve short işlemlerin açılmasına imkan veriliyor. Ethereumun Çinli rakibi olarak görülen Neo ağı için merkeziyetsiz finans özelliklerinin birçoğunu barındırarak ihtiyacı gidermeyi amaçlayan FLM platformu kullanıcılarına platform üzerinde tercih edilen kripto varlıkların likidite miktarlarının bilgilerini de anlık olarak sağlıyor. Flamingo (FLM) coin nedir güncel analiz bizlere proje hakkında yol gösteriyor.

Düşük işlem ücretleri hizmeti sunan ve kullanıcılarına sahip oldukları kripto varlıklardan yararlanabilecekleri en karlı şekilde yararlanmalarını sağlamayı hedefleyen Flamingo platformu yapılacak geliştirmeleri güncel olarak platformun sitesindeki Vote kısmında kullanıcılarına oylatarak kararların kullanıcılar tarafından verilmesini sağlıyor. Böylece kullanıcı merkezli bir platform olma amacını gerçekleştirmiş oluyor.

 

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız