Everlens Token Geleceği, Evelens Token Nedir

Everlens Token Geleceği, Evelens Token Nedir

Yazar Yorum Yap 3 views
Everlens Token Geleceği, Evelens Token Nedir

Everlens token nedir diye düşünüyorsanız, Nft For Instagram sloganıyla yola çıkmış. Sosyal medya içeriklerini NFT’leştirmeyi amaçlayayan bir tokendir. Evelens ‘in oluşturmak istediği NFT politikası sayesinde dünyada kullanan kesimin çok büyük bir kitle olduğu Instagram kullanıcıları, hesaplarını kolayca platforma bağlayabilecek ve postlarıyla NFT ürünler üreterek ticaretini gerçekleştirebilecek.

Everlens Token Geleceği

Everlens token geleceği, büyük bir kitleye ev sahipliği yapabilecek olması, projenin blockchain ve NFT teknolojileri kullanılarak geliştirilen en büyük NFT market yeri oluşturabilmesine olanak sağlıyor. BSC Solana ve Cardano ağlarında geliştirilen ELEN platformu Instagram kullanan dünyanın dört bir yanından ekosisteme dahil olan içerik üreticilerinin Instagram postlarını kolayca fanlarına satabilmesini, fanlarının da hayranı olduğu insanların beğendiği içeriklerini elde edebilmesini kolayca sağlıyor.

Bu yolla içerik üreticilerinin direkt olarak içerikleri üzerinden gelir elde etmelerini sağlıyor, farklı formlarda sanatın alıcı ve beğenicisiyle buluşmasını sağlayarak Instagram üzerinden yeni bir sektör oluşturuyor.Platformun sistem işleyişi herhangi bir kullanıcı bir NFT ürünü satın aldığında veya sattığında %2 kesinti yapılacak şekilde işliyor. Proje twitterında platformun kullanıma açık halinden ufak bir video bulunuyor. Ayrıca platformun premium servis özelliği de bulunacak ve premium özellikle birlikte içerik üreticileri daha büyük kitlelere ve NFT satma şansına sahip olacak.

Everlens Token Nedir

Everlens token nedir için, platformun roadmapini incelediğimizde Tiktok, Tumblr, Pinterest gibi yeni uygulamalara sisteme dahil ederek ekosistemini büyütmek istediğini, Mobil bir uygulama geliştirildiğini ve Betasının yayınlanacağını, Everlens V2 ve V3 modlarının yayınlanacağını, ünlü ve büyük kitlelere hitap eden içerik üreticileriyle partnerlikler yayınlanacağını görüyoruz.

Platform bünyesinde halihazırda 27 binden fazla sanat ürünü ve 10 binden fazla sanatçı bulunuyor. Platformu oluşturan ekibi inceleyecek olursak; farklı sektörlerde deneyim kazanmış blockchain alanında da deneyimli bir kurucu ekipten oluşuyor.

Platformun yatırımcı ve partner grubuna göz atmamızda büyük fayda var çünkü NFT ve blockchain yatırımı alanında birçok güçlü destekçisi bulunuyor.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız