Ethereum Geleceği Yorum Haberleri

Ethereum Geleceği Yorum Haberleri

Yazar Yorum Yap 9 views
Ethereum Geleceği Yorum Haberleri

Ethereum, 2015 yılında Vitaik Buterin tarafından piyasaya sürülen ve bankalar arası transfere imkan sağlayan bir Coin çeşididir. Ether para birimini kullanan Ethereum’un temel amacı, Blokchain sisteminin gelişmesini ve yaygınlaşmasını sağlamaktır. Ayrıca Ethereum, kullanıcılarına yeni yazılımlar oluşturmaları için de imkan sağlıyor. Bu da ETH alt yapısı ile pek çok sayıda altcoin’in piyasada işlem görmesini sağlamış durumda. Peki uzmanlar Ethereum geleceği hakkında ne diyor? İşte Ethereum geleceği yorum haberleri ve detayları…

Ethereum Geleceği Yorum Haberleri 2021 Yılında Nasıl?

Ethereum bu yılın Ocak ayında güzel bir yükselişle yatırımcılarını sevindirmişti. %157’lik bir artış gösteren Ethereum, Mart ayında yaşanan beklenemedik düşüşe yakalansa da halen yükselişini sürdürüyor. Pek çok analist tarafından Ethereum’un yıl boyunca yükselişini sürdüreceği ön görülüyor. Uzmanlar ve yatırımcılar tarafından Twitter üzerinden yapılan yorumlar da oldukça dikkat çekici. Bu konuda çarpıcı açıklamalar yapan GalaxyBTC, Ethereum’un bu yıl sonuna kadar 5.000 dolar seviyesini göreceğini öne sürmüştü. Bunun ardından Ethereum geleceği 2021 için diğer uzmanlardan da tahminler yapıldı.

David Grider Ethereum için yıl sonuna kadar 10.000 doları görebilir açıklamasını yaptı. James Torado tarafından yapılan açıklamada ise Ethereum’un 9000 dolar olacağının tahmin edildiği görülüyor. Simon Dedic ise Torado ile yanı görüşe sahip ve Ethereum’un yıl sonuna kadar 9000 dolar seviyesine geleceğini iddia ediyor.

Bu paylaştığımız veriler tabi ki kesin değildir. Yalnızca yatırımcı ve uzmanlar tarafından yapılan yorumları, beklentileri içermektedir. Hatta ünlü bir Ethereum yatırımcısı olan Brian Schuster’e göre ise önümüzdeki 3 yıl içerisinde Etherum 100.000 dolar seviyesini görebilir.

Ethererum Geleceği Hakkında Son Haberler

Ethereum hakkında son dönemde yaşanan pek çok gelişme bulunuyor. Bu gelişmeler Ethereum geleceği hakkında önemli ip uçları verebilir. Yatırımcılar genellikle bu haberleri ve Ethereum grafik verilerini takip ederek analiz yapmayı tercih ediyor. Ethereum geleceği hakkında son dakika haberlerini paylaşalım;

Ekim Ayında 500.000 ‘den Fazla ETH Yakıldı!

ETH Burned web sitesinde yayınlanan habere göre Ethereum ağında yaklaşık yarım milyonluk yakma gerçekleşti. Bu işlemle birlikte madenciler için verilen ödül ücreti, taban fiyatla değiştirildi. Bunun anlamı piyasada daha fazla Etherum üretilmesini durdurmak ve ETH fiyatlarının yükselmesini sağlamak. Şu anda ETH madencilerine ödül paraları neredeyse bahşiş olarak veriliyor. Bu yakma işlemine her gün devam edilmesi, giderek dağıtılandan fazla yakılan bir varlık haline dönülmesini sağlamış durumda. Bu yakma işlemiyle birlikte Ethereum fiyatlarının yükselmesi bekleniyor.

Ethereum Fiyat Analizi: Yükseliş İçin Hangi Seviyeler Gerekli?

Sürekli yön değiştiren Bitcoin karşısında güçlü duran Ethereum, BTC’ye kıyasla daha pozitif bir bölgede kaldı ve daha sağlam ilerliyor. Ekim ayında Ethereum fiyatı 3.600 seviyelerine kadar yükseldi. Pek çok uzman bu konuda analizlerini yapmaya devam ediyor. Aayush Jindal’ın teknik analinize göre Ethereum Ekim ayında düzeltme yaşamıştır ve bu düzeltmenin 3.500 dolar seviyesinde kalması muhtemeldir.

Uzmana göre Ethereum yükselişi için gerekli seviyeler, destek ve direnç seviyelerine göre belirleniyor. Buna göre ilk büyük direnç fiyatı 3.600 dolar seviyesine yakın durumda. Bundan sonraki direnç seviyesinin 3.600 dolar seviyesine daha yakın olması bekleniyor. Muhtemel fiyat tahmininin ise 3.700 dolar olması bekleniyor. Bundan sonraki kilit direncin ise 3.800 dolar seviyesinde olması muhtemel. Daha fazla kazanç olursa, Ethereum fiyatı 3.880 dolar seviyesine de yükselebilir.

Not: Bu makalede yer alan bilgiler tamamen yorum niteliğindedir. Yatırım tavsiyesi değildir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Özcan Özkan