ERTHA Jetonları ile ERTHA NFT HEX’leri Satın Alma

ERTHA Jetonları ile ERTHA NFT HEX’leri Satın Alma

Yazar Yorum Yap 7 views
ERTHA Jetonları ile ERTHA NFT HEX’leri Satın Alma

Sahip olduğunuz ertha tokenlar sayesinde etha metevarse evreninden arsa satın almak oldukça kolay.

ERTHA NFT Land HEX’leri artık ERTHA Jetonlarını kullanarak satın almak mümkün. Bir % 10 İndirim sizinle NFT Land satın alırken satın alma uygulanır

Bu, ERTHA Simgesinin faydasını güçlü bir şekilde artırır ve ayrıca arazi satın almayı daha uygun hale getirir.

Bir % 20 fiyat artışı olacaktır b e Marketplace üzerinde mevcut tüm hexs başvurmuştur. Bu, son teslim tarihinden önce HEX’lere sahip olan tüm arazi sahiplerinin , NFT ticaret pazarımızı piyasaya sürdüğümüzde , sabit %20’lik bir yatırım getirisi elde edeceği anlamına gelir !

Ertha , geniş bir jeopolitik haritada rol yapma yoluyla merak, rekabet ve sosyal tanınma ihtiyacını karşılamak için kapsamlı fırsatlara sahip bir MMO 4X (eXplore, eXpand, eXploit, eXterminate) oyunudur.


Seçilebilecek üç farklı karakter ve onları değiştirmek için sonsuz olasılık ile oyuncular hem sanal hem de gerçek dünyalarda kendi anlatılarının ve zenginliklerinin yaratıcıları olacaklar.

PancakeSwap’ta ERTHA Simgesini Satın Alma

PancakeSwap’i daha önce kullanmadıysanız veya biraz açıklamaya ihtiyacınız varsa, bu makale ERTHA Token’in nasıl satın alınacağı konusunda faydalı bir rehber görevi görecektir.

Metamask’ı ayarlama

Başlamak için bir Metamask hesabı açmanız gerekecek. Metamask tarayıcı uzantısına ihtiyacınız olacak .

Artık tercih ettiğiniz herhangi bir yöntemi kullanarak (bir borsadan veya başka bir cüzdandan) Metamask hesabına (BNB önerilir) para yatırmanız gerekecek .

PancakeSwap’ta ERTHA Satın Alma

Bnb veya herhangi bir token ile Ertha tokenı Pancakeswap üzerinden exchange butonuna basarak takas işleminizi yapabilirsiniz

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu