EOS Coin Yorum Geleceği Nedir

EOS Coin Yorum Geleceği Nedir

Yazar Yorum Yap 5 views
EOS Coin Yorum Geleceği Nedir

EOS Coin Yorum

EOS Coin yorumları piyasada aktif olarak yatırım yapan tüm yatırımcılar tarafından son derece merak edilen önemli bir araştırma konusudur. EOS Coin 2017 yılı itibari ile piyasaya sürülen bir altcoindir. Piyasaya çıktığı ilk anda yatırımcılar tarafından büyük bir ilgi ile karşılayan bu kripto para birimi çok kısa bir süre içinde yaklaşık olarak 5 Dolar seviyelerine çıktı. Yüksek alım oranlarından dolayı bu seviyelere çıkan bu kripto para birimi kısa bir süre sonra da doğal olarak düşüşe geçti. Yaklaşık olarak 1 Dolar seviyelerine gerileyen bu kripto para birimi aynı yılın sonu itibari ile 0,5 Dolar değerine kadar gerilemiştir.

Geride kalan yıllar boyunca dönem dönem inişler ve çıkışlar yaşayan bu kripto para birimi pek çok yatırımcı tarafından potansiyeli olan ve ciddi miktarlarda değer kazanacak bir kripto para birimi olarak görülmektedir.

EOS Coin Geleceği

EOS Coin geleceği konusunda uzmanların ve CEO’ların yaptığı yorumlar dahilinde yüksek miktarlarda atılım yapılacağı ön görülmektedir. Fakat yine de bu tahminlerin kesinliği söz konusu değildir.

Yaklaşık olarak 4 yıl önce piyasaya sürülen bu kripto para birimi 2021 yılını 2,63 Dolarlık düşüş notu ile başlatmıştır. Ardından yatırımcı sayısının artması ve popülerleşmesi ile birlikte fiyatı yükselmeye başladı ve EOS Coin fiyatı 10 Dolar barajını kırdı. Bu fiyat yükselmesinin devam etmesi beklenmek ile birlikte yıl sonu dönemde fiyatının 18 Dolar ile 24 Dolar arasında işlem görmesi beklenmektedir.

2022 yılına ise daha da fazla yükseliş göstermesi beklenen bu kripto para birimi, yeni yıla 22,75 Dolar seviyelerinde başlayabilir. Ayrıca yine platform şeffaflığının ilerlemesi ve protokollerin gelişmesi gibi çeşitli nedenlerden dolayı 2022 yılının sonu için tahmin edilen fiyatı 45 Dolar civarıdır.

Önümüzdeki 5 yıl boyunca ise blok zincir altyapısının yanında işlem hızlarının iyileştirilmesi gibi işlemlerden dolayı 160 Dolar seviyelerine çıkabileceği tahmin edilmektedir.

EOS Coin Nedir?

Eos Coin nedir sorusuna cevap olarak işlem ücretlerini ortadan kaldırmayı planlayan akıllı sözleşme platformu uygulamasında kullanılan platform cevabı verilebilir.

Kendi içindeki kripto para birimi ile çalışan EOS sistemi, merkeziyetsiz uygulamaları destekleyen merkeziyetsiz bir sistemdir. Çoğunluk ile iş amaçlı kullanılan tokenlere sahip bu sistem, kendi kendini yöneten bir şirket modeli üzerinden endüstriyel bazda uygulamalarının kurulumlarının yapıldığı bir sistem olarak tanımlanabilir.

EOS Madenciliği Nasıl Yapılır?

EOS Madenciliği yapmak için blok üreticiliği yapmak gereklidir. İş ispatı diğer kripto para birimleri gibi üretilmeyen bu kripto parayı kazanmak için kullanıcılar yeni bloklar oluşturur ve oluşturdukları her blok için sistem tarafından kendilerine verilen kripto para birimi ile ödüllendirilirler.

EOS Coin Nasıl Satın Alınır?

EOS Coin satın almak için gerekli hiçbir ek koşul bulunmamakla ile birlikte satışı yapılan tüm kripto para borsaları üzerinden EOS Coin rahatlıkla satın alınabilir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Özcan Özkan