Drife Coin Geleceği, Drife Coin Yorum

Drife Coin Geleceği, Drife Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 81 views
Drife Coin Geleceği, Drife Coin Yorum

Drife coin geleceği, Drife coin yorum başlığı altında Drife coin için merak edilen Drife coin nedir, drife coin alınır mı, drife coin güvenilir mi, drife coin yükselir mi gibi sorulara yanıt armakta fayda vardır.

Drife coin, adını yeni duyduğumuz bir proje olarak görünmektedir. Drife coin yükselme potansiyeli sayesinde merak edilmeye başlandı gibi bir yorum yersiz olmayacaktır. Drife coin için araştrıma yapmadan temel bilgilere sahip olmadan yatırım yapmak ise doğru bir karar değildir. İşte Drife coin temel analiz.

Drife Coin Geleceği, Drife Coin Nasıl Çalışır

Drife coin geleceği, sürücü ve yolculardan oluşan merkeziyetsiz bir yolculuk gerçekleştirme, taksi seferleri çağırma ve ulaştırma ekosistemi oluşturmaya dayalıdır. Sektörde bilinen firma ve projelerin aksine Drife yorum komisyon odaklı değil, abonelik odaklı bir ekonomik temele sahip bir sistem kurarak kullanıcılarını daha memnun edeceği bir çözüm yolu sunuyor.

Hem sürücülerin hem de yolcuların sürüşleri kontrol edebildiği sistemleriyle de merkeziyetsizliği ve kullanıcı kontrolünü üst düzeye çıkarıyor. Teşvik programı ve kullanıcı sadakat ölçütleriyle de platform sunduğu blockchain tabanlı merkeziyetsiz taksi hizmetlerine dahil olan kullanıcı sayısını gün geçtikçe hızla artırıyor. Bu da Drife coin geleceği için olumlu düşünceler oluşturuyor.

Drife coin geleceği, drife coin yorum, taksi seferleri sağlayacağı müşteri ve sürücülerini mobil uygulamaları yoluyla buluşturuyor. Sürücüler için ayrı bir Drife-Driver uygulaması sürüş hizmeti almak isteyen kullanıcıları içinde Drife-Rider uygulaması bulunuyor. Kullanıcılar uygulamada en yüksek puan alan sürücüleri seçebilme, anında taksi çağırabilme ve uygulama ile anında ödeme yapabilme şansına sahip oluyor.

Drife Coin Yorum Drife Coin Özellikleri

Drife coin yorum, yolcu olarak katılan müşterilere sürüşlerde ödeyeceği ücretler üzerinden indirim ve sürücü olan kullanıcılarına ise abonelik ücretleri üzerinden indirim sağlayarak iki tarafa da kazandırmayı hedefliyor. 

Drife coin platformunun kendi oluşturduğu bir Franchise sistemi de bulunuyor. Bu Franchise sisteminden bahsedecek olursak; belirli bölgelerde bulunan platformun erken destekleyicileri belirli miktarlarda DRF coin stakeleyerek Franchise programına katılıyor ve platformun elde ettiği karın %10’una kadar ortak olabiliyor.

İlk denemesi de Hindistanda başlamış. Bu franchise işleminin de genel hatları ve parçaları NFT’ler kullanılarak tamamlanıyor. NFT’ler coğrafik konumları temsil eder. Bu coğrafi NFT sistemiyle NFT’ler elde edildikçe Franchise usulünü oluşturan isim hakları, ürün kullanımını ve teknoloji kullanımı gibi haklar elde edilmeye başlanıyor.

Drife coin geleceği, platformun gelecek franchise bölgelerinde Brezilya, Paris, Dubai gibi dünyadan önemli konumları bulunduruyor. Projenin takımı blockchain alanında deneyimli ve endüstriyel anlamda farklı sektörlerde çalışma tecrübesi bulunan Hindistanlı bir ekipten oluşuyor. Projenin partnerleri ve yatırımcılarına dikkat çekmekte büyük fayda var. Drife coin geleceği için yatırımcıları ve ekibi büyük ölçüde önem taşır.

DRF coinin tokenomicsine değinecek olursak; DRF ‘nin maksimum arzı 3.25 milyar. Şu an toplam arzı ise 1,038 milyar. Dolaşım arzı ise 190milyon DRF coin mevcut. Piyasa değeri ise şu an 3 milyon dolar civarında seyrediyor.

Drife coin nasıl alınır diye düşünüyorsanız, şu an için Drife coini, Pancakeswap üzerinden satın alabilirsiniz. Bunun için Coinmarketcap üzerinden contract adresine ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız