Dia Coin Geleceği Dia Nedir

Dia Coin Geleceği Dia Nedir

Yazar Yorum Yap 50 views
Dia Coin Geleceği Dia Nedir

Dia coin geleceği dia nedir yazımız içerisinde dia coin temel analizini yapmış olacağız. Temel analiz yaparken projeyi anlamak oldukça önemlidir. İşte dia coin temel analizi.

Dia Coin Nedir

DeFi ‘ın gelişmeyeceğini düşünen yok sanırım. DeFi, yeni bir bankacılık sistemi olup eski tip bankaların önüne geçecekse sadece Defi lar değil Defi lara hizmet sağlayan projelerde çok parlayacak. DIA da bu projeler arasındadır. DIA bir açık kaynak akıllı kontratlara dışarıdan bilgi sağlayarak dış dünya ile blockchain dünyası arasında bir köprü oluşturan, böylece piyasa aktörlerinin güvenilir ve değerli verileri tedarik etmesini ve paylaşmasını sağlayan bir platformdur. 

DIA Platformu Nedir Nasıl Çalışıyor

Merkeziyetsiz finans uygulamaları emniyetli ürünler üretmek için güvenilir ve ölçeklenebilir verilere ihtiyaç duyar böylece manipülasyon ve istismardan da kaçınır. DIA ekosistemi de güvenilir finansal verileri doğrulamak, kaynaklamak ve topluma sunmak için dünyada yaygın kripto ekonomik teşvikleri ve topluluğun bilgi birikimini kullanıyor.

DIA protokolü küresel para birimlerinden dijital varlık fiyatlarına ve merkeziyetsiz finans protokollerine kadar birçok güvenilir kaynaktan veri sağlayabiliyor. Platform farklı şartlarda ve ani karşılaşılabilecek değişikliklere karşı özel veri kaynaklarını ve özel veri kaynaklığı sağlama yollarını kullanarak veri sağlama özelliğinden ödün vermeyerek kullanıcılarını hiçbir durumda mağdur etmemeyi hedefliyor. Dia coin geleceği dia coin nedir konulu yazımıza platformun özellikleriyle de bilgi katalım.

DIA platformunun veri sağlama sistemleri herhangi bir platforma, blok zincirine entegre edilerek çalışır. Sistem ağdan bağımsız çalışabilirliğe odaklandığı için birden fazla zincir içi ve zincir dışı uygulamaya kolayca entegre edilebilir bir yapıya sahip. Platformun kodlama tabanı her zaman açık kaynak ve topluluk geliştirmelerine açık halde bulunurken aynı zamanda geleneksel finans uygulamaları için gereken tüm gereksinimleri de karşılayabiliyor.

Ayrıca verilerin elde edilme, depolanma ve yayınlanma işlemlerini güvenli bir şekilde yönetmek için IBM Cloud Hyper Protect hizmetlerinden yararlanır. Platformun sitesinde topluma açık finansal verileri keşfedebileceğimiz ve inceleyebileceğimiz bolca bölüm bulunuyor. DIA ekosisteminin ortaya koyduğu tüm ürünleri geliştiren ve çalışmalarla destekleyen DiaLabs yeni teknolojileri deneyerek ve çok yönlü geliştirmeler gerçekleştirerek platformu olgunlaştırmayı hedefleyen bir oluşum.

DIA Coin Geleceği Hedefleri

Dia Labs ile Dia ekosistemi merkeziyetsiz finans uygulamaları vem merkezi finans dünyasını yeni oluşumlar ve ürünler üreterek ayrıca partnerlikler elde ederek bir araya getirmeyi ve bu yakınlaşmayı hızlandırmayı hedefliyor. Ayrıca platform Dia LabsWomen oluşumuyla bir keşif platformu oluşturmayı ve kadınlar için bir tür teknolojik kalkınma ve yatırım fırsatlarına erişim kolaylığı sağlamayı hedefliyor.

Dia Labs merkeziyetsiz finans ekosistemini genişletmeyi amaçlayarak çalışmalarını gerçekleştirirken aynı zamanda dijital dünyada bulunan pek çok alanla da(oyun dünyası, moda vs.) ilgilenmeyi hedefliyor. DIA ekosistemi finansal verilerin Wikipediası olma yolunda ilerlerken yeni çalışmaları ve durmayan veri akışı sayesinde kullanıcılarına özel bir bilgi deneyimi sunuyor. Umarız dia coin geleceği dia coin nedir merakınıza cevap bulmuşuzdur.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

 

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız