Des Coin Geleceği, Des Coin Yorum

Des Coin Geleceği, Des Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 26 views
Des Coin Geleceği, Des Coin Yorum

Des coin geleceği üzerine merak edilenler son zamanlardaki yükselişi sayesinde giderek artmıştır. Bu fiyatlanmanın sebepleri arasında Des coin yorum şeklinde, platformun spor tabanlı bir proje olması da yer almakta.

Des coin nedir, Des coin nasıl alınır, Des coin hangi borsadan alınır, Des coin yükselir mi, Des coin hakkında merak edilen sorular arasındadır. Des coin satın almak Des coin geleceğine de yatırım yapmak anlamına gelir. Bu sebeple araştırma yapmak büyük önem taşır. İşte Des coin temel analiz.

Des Coin Geleceği

Des coin geleceği, dünyada gerçekleştirilen birçok spor dalının fanlarının, spor bahisleri, oyunlar, spor biletleri ve çeşitli ödüller için tercih edebileceği merkeziyetsiz, güvenilir ve istikrarlı bir para birimi oluşturmayı hedefliyor.

DeSports kripto para ekosistemini spor endüstrisinin içine entegre ederek sektör içerisinde sık sık kullanılmasını ve yaygınlaşmasını amaç ediniyor. Des coin yorum, platform aracı kullanmayarak Blockchain teknolojisi sayesinde spor müsabakalarının biletlerini kullanıcılarına satmayı böylece ortada bir aracı olmadığından fiyatların daha indirimli olmasını hem de transferlerin blockchain teknolojisiyle daha güvenilir ve hızlı gerçekleşmesini sağlayacak.
Hem sporseverlere hem de gaming sektörüne değinmek isteyen Desports hem yatırımcıların hem oyuncuların hem de üreticilerin para kazanabildiği NFT marketi ile entegre bir DeSports oyunu üretmeyi de planlıyor.
Play2Earn planına sadık bulunacak oyunlar da geliştirerek hem yatırımcılarının hem de oyun için platformu tercih edecek kullanıcıların birlikte para kazanmasını sağlayacak.
Des coin geleceğini şekillendirecek konularda alınacak kararlarda topluluğun yani token holderlarının söz sahibi olacağı belirtiliyor.

Des Coin Yorum

Des coin yorum, DeSports platformu spor iddia sektörüne de değinerek kripto paralarla bunu mümkün kılacak hizmetlerini kullanıcılarına sunacak. Ayrıca sadece kripto ekosisteminde varlığını göstermeye değil, gerçek hayatta da bir marka değeri oluşturmak için çalışmalar gerçekleştirecek olan Des coin geleceği Des coin yorum platform, spor ekipmanlarının satıldığı bir online mağaza da oluşturacak.

Oluşturacakları spor bileti sistemine değinecek olursak, kullanıcılar DeSport Ticketları satın alarak anlaşmalı olan tüm spor müsabakalarına katılabiliyor oluyorlar. Platform tüm transferleri gerçekleştiriyor ve kullanıcı katılmak istediği etkinliğe sadece yanında akıllı telefonunu bulundurarak katılabiliyor. 

Platformun akıllı sözleşmeleri Solidity Finance tarafından audit doğrulamasını almış. Proje roadmap’ini incelediğimizde, popüler spor oyuncularıyla anlaşma, nft marketi oluşturma, mobil uygulama kullanıcılarına ödüller dağıtma, fan servisleri, sponsorluklar, mobil oyun geliştirmeleri ve marka çalışmaları gibi birçok plan bulunuyor. Des coin yorum, bu planlamalar sayesinde Des coin geleceği üzerine olumlu düşüncelere sebep olmaktadır.

%30’u ön satışta satılmış.%30’u platform tarafından yakılmış. Des coin ile gerçekleştirilecek işlem getirilerinin %6’sı geri alım yapıp token yakmak için kullanılacak. %2’si DeS holderlarına ödül olarak dağıtılacak. %3’ü de marketing ve ödül havuzları için kullanılacak.
Yazılarımız yatırım tavsiyesi içermemektedir.

 

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız