Cycle Coin Geleceği, Cycle Coin Yorum

Cycle Coin Geleceği, Cycle Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 10 views
Cycle Coin Geleceği, Cycle Coin Yorum

Cycle coin geleceği incelerken temel analizlerin yapılması şarttır. Yazımız içerisinde Cycle coin geleceği, Cycle coin yorum ve Cycle coin platformu hakkında detaylı bilgilere de sizler için yer vereceğiz.

Bu tarz coin incelemelerinde temel analiz yaparken projenin sağlamlığını ve arkasında ekibi göz önünde bulundurmak gerekir. İşte cycle coin geleceği cycle coin yorum temel analizi.

Cycle Coin Geleceği Cycle Coin Platformu

Cycle coin geleceği platformu kasalar ve likidite madenciliği programına sahip, AVAX ağında çalışan bir defi platformudur. Cycle platformu sistemde bulunan her kasaya kullanıcıların aktardığı varlıklarını kendi temel stratejisiyle 3.parti bir likidite madenciliği programına dönüştürür ve bu varlıkların toplamından elde edilen ödülleri birleştirerek ana mevduat üzerinde toplayarak kendi ödül sistemini farklı bir hale getiriyor. 

Platformun kasalara yatırılan varlıkları ödüllendirme tarzı, her kasanın kendi ödüllendirme sistemine sahip olmasıyla ve varlıklarını yatıran yatırımcıların kasada bulunan payını değilde ödülde bulunan payını belirten ve kanıtlayan bir sisteme sahip olmasıyla kendini benzer platformlardan ayırıyor.

Kasalara varlık yatırmak ve varlıklarını geri çekmek oldukça kolaylaştırılarak kullanıcıların bu konuda herhangi bir sorun yaşamaması hedeflenmiş.Platform yatırılan AVAX’ları farklı tokenler olarak değerlendirerek platforma likidite sağlayabiliyor ve bu likiditeleri kasalara ekleyebiliyor.

Varlıklarını direkt AVAX olarak çekmek isteyen kullanıcılar da normale göre biraz daha fazla işlem ücreti ödeyerek bu seçeneği kullanabiliyor. Platform CYCLE token sahiplerinin aldığı kararlar doğrultusunda yönetiliyor ve Cycle sahipleri bu konuda tek söz sahibi olan taraf olarak belirlenmiş. 

Cycle Coin Yorum

Platformda yapılacak güncelleme ve bakım çalışmaları da ilk aşamalarda platformu oluşturan çekirdek ekibe ait. Platformun likidite mining programına göre CYCLE tokenin ilk dağıtım arzının %90’ı kasalara varlıklarıyla katılan kullanıcılara ve platformun Avax Cycle stake sistemine katılan kullanıcılara ödül olarak dağıtılmak üzere ayrılmış.

İlk dağıtım aşaması sonrasında diğer dağıtımlar ve alınacak kararlar platform üyeleri olan Cycle sahipleri tarafından belirlenecek.Maksimum arzı 300.000 olan CYCLE coin yorum 55 dolardan işlem görüyor ve maksimum piyasa değeri 16.5 milyon dolar. Cycle dağıtım işleminin yalnız sadece %9.73’ü gerçekleşmiş durumda. Anlık piyasa değeri 1.5 milyon dolar diyebiliriz. 

Avax ağında bulunan önemli projelerin tokenlerini kasalarda değerlendirerek pasif gelir elde etme imkanı sunan ve basit bir platform olan Cycle Avax ağındaki projelerin değerlendiği bu günlerde dikkatimizi çekti.Platform üzerinde kilitli varlık değeri 7.1 milyon dolar.

Pangolin dex ten satın alabilirsiniz. Yazımız sırasında coinmarketcap verilerine göre Cycle coin fiyatı 7.08 dolardan işlem görüyor. 

 

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu