Coti Coin Nedir Coti Coin Geleceği

Coti Coin Nedir Coti Coin Geleceği

Yazar Yorum Yap 16 views
Coti Coin Nedir Coti Coin Geleceği

Coti coin nedir coti coin geleceği ile düşünceleri yazımıza sığdırmaya çalışacağız. COTI coin temel analizi Coti coine yapılacak yatırımlar için büyük önem taşır. İşte COTI temel analizi.

COTI Nedir Coti Coin

Coti coin nedir diye soracak olursanız; COTI, kuruluşların kendi ödeme çözümlerini oluşturmalarına, zamandan ve paradan tasarruf etmeleri için küresel para birimlerini dijitalleştirmelerine olanak tanıyan ilk kurumsal düzeyde finansal teknoloji platformudur. Ve bu platformun kripto para birimidir.

Platformun kripto parası coti coin, global kripto para borsası binance içerisinde yazımız sırasında 0.48$’ dan işlem görmektedir.

Coti Coin Platformu Nasıl İşler COTI Geleceği

Platform geleneksel ödeme yöntemleri kadar sorunsuz, uygun maliyetli ve güvenli bir ödeme yöntemini ölçeklenebilir bir blockchain ağı üzerinde sunuyor. COTI mükemmel bir ödeme yöntemi sunmak için gerekli olan 7 unsuru platformuna sağlıyor.

Platform;

  1. Ölçeklenebilir blockchain yapısıyla 
  2. Son derece basit kullanımıyla
  3. Platformu kullanan alıcı ve satıcıların hatalarla karşılaşmasını engelleyerek onların güvenliklerini sağlamasıyla
  4. Madencileri ve aracıları sistemde bulundurmayarak enerji tüketimi ve maliyetleri düşürmesiyle
  5. İstikrarlı bir fiyat teknolojisini kullanarak blockchain dünyasında ödemeleri kolaylaştırarak
  6. İşlemleri anlık gerçekleştirerek zamandan tasarruf etmeyi sağlayarak
  7. Bunların hepsinin güvenli bir şekilde gerçekleştiğinden emin olarak kullanıcıları için güvenilir bir ödeme yöntemi sunuyor.

Blockchain ağının ölçeklendirilmesi konusunda Trustchain ile işbirliği yapan COTI bu sayede çoklu DAG yöntemini kullanarak ölçeklenebilirliği artırır ve düşük işlem maliyetleriyle saniyede 100 binden fazla işlemi gerçekleştirir, ağın güvenliğini sağlar. Coti coin nedir coti coin geleceği yazımızda, coti platformu ön plana çıkıyor.

Platformun kripto para dünyasında bir buluş olarak tabir ettiği, online ve offline kripto paralar, sabit tokenler ve kredi kartları gibi bütün ödeme tiplerini işleyebilen kendi yerleşik finansmanına sahip olan bir COTI Pay uygulaması da vardır. Bu uygulama COTI ‘nin kendi cüzdanını da içinde barındırır. Ayrıca COTI ‘nin ağ üzerindeki bütün satıcı, stake etme ve diğer tüm işlemleri şeffaf bir şekilde paylaştığı COTI Explorer uygulaması da bulunuyor.

COTI Bridge uygulamasıyla platform kullanıcılarına ERC-20 tokenleriyle çapraz zincir takas yapma şansını sunuyor. Platform stake etme imkanıyla da kullanıcıların para kazanma yollarını artırıyor.

Her şeyin dijital gerçekleşmeye başladığı bir dünyada stabil para birimlerini ve stabil coinleri de bu dijital dünyaya daha iyi enjekte etmek platformun tek hedefi. Kurumsal şirketlerin ödemeler için tercih edebileceği güvenli ve stabil ödeme yöntemlerinden birine sahip olan COTI kripto dünyasına tam da bu noktadan katılıyor.

Tek tıklamayla ödemeleri gerçekleştirme sistemini de aktif edeceğini 2021 yol haritasında belirtiyorlar. Coti coin geleceği için, dijital ödeme dünyasında birçok ilke daha imza atmayı planlıyor. Çalışmalarına ara vermeksizin 2021 yılının kalanında da devam edecek gibi görünüyor.

 

 

 

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız