Cosmostarter Nedir Nasıl Çalışır

Cosmostarter Nedir Nasıl Çalışır

Yazar Yorum Yap 5 views
Cosmostarter Nedir Nasıl Çalışır

Cosmostarter nedir için misyonu, bir sonraki kullanıcı ve geliştirici dalgasını Cosmos ekosistemine getirmektir. Blockchain birlikte çalışabilirliği ve onun egemenliğinde devrim yaratmaya odaklanan, gelişmekte olan bir ağ olan Cosmos’taki incelenmiş projelerle yatırımcıların bağlantı kurmasına yardımcı olmayı amaçlıyor. Projeler, pazarlama, teknik danışmanlık, akıllı sözleşme denetimleri, kaynak yaratma gibi çeşitli hizmetler alır ve nihayetinde onları piyasaya sürmeye yardımcı olur.

Yol Haritası

Cosmos ekosistemi nihayet yükselmeye başlarken, Cosmostarter son 2 ayda eşi görülmemiş bir topluluk büyümesi yaşadı. Kurucu ekip, yaklaşık 6 aydır Cosmostarter üzerinde çalışıyor ve birkaç önemli Cosmos ekosistem üyesiyle işbirliği yapma şansına sahip oldu.

İlk olarak, ekip, herkes gibi Cosmos topluluğu üyeleri olarak başladı. Daha güçlü bir topluluk oluşturmaya ve başlangıç aşamasında erken Cosmos projelerine destek sağlamaya ihtiyaç duydular. Son birkaç ay içinde, birkaç merkezi olmayan borsa (Sifchain ve Osmosis gibi) başlatıldı ve Juno gibi daha fazla ekip Cosmos’un birlikte çalışabilirliğinden yararlanıyor. Şimdi ekosisteme daha fazla kullanıcı getirmenin tam zamanı olduğu düşünülüyor.

Ortaklıklar

Cosmostarter, bir token başlatmak isteyen projeler için en iyi platformu sağlamak için Cosmos SDK projeleri ve diğer hizmet sağlayıcılarla ortaklıklar ilan edecek. Bunlara doğrulayıcılar, denetçiler, hukuk danışmanları, DEX’ler ve uygun gördükleri diğer araçlar dahildir.

Q2 2022’de Cosmostarter, kuluçka (incubator) hizmetimizi başlatarak önceki aşama projeleri kabul etmeye başlayacak. Cosmostarter ayrıca platform için bir DAO’yu dahil etmeye ve hizmetlerini daha büyük Cosmos ekosistemine genişletmeye başlayacak.

Bu, bütün ekipleri Cosmos teknolojisiyle etkileşime girmeye teşvik etmeye yardımcı olacaktır. Cosmostarter ayrıca platform yükseltmelerinde ve yeni özelliklerde DAO oylaması için $CSMS kullanmaya başlayacak.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız