Comp Coin Geleceği, Comp Coin Yorum

Comp Coin Geleceği, Comp Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 16 views
Comp Coin Geleceği, Comp Coin Yorum

Comp coin bilinen ismiyle COMP coin geleceği bir merkeziyetsiz finans yani defi tokenidir. Compound kripto paralar ile borç alan ve borç veren yatırımcıları bir havuzda buluşturur ve borç alıp verilen kripto paranın arz-talep dengesi içerisinde borç alan ve borç veren kişilere uygun faiz oranları teklif eder. Sisteme yatırılan ve blokeli halde tutulan kripto varlıklar Compound tokenlere dönüştürülür.

Comp Coin Geleceği

Comp coin geleceği, finans kripto para piyasasının bankacılık sektörü olarak değerlendirilebilir ve bankacılık sektörünün de kripto para sektörüne doğru yönelebileceğini düşünürsek Compound’un çok iyi bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz.

Yazının başında da belirttiğimiz gibi bu temel özellikleri sebebiyle Compound tokeni uzun vade yatırım için uygun görünmekte olduğu bilinmektedir. Proje ve temel özellikleri değerlendirilerek yapılan uzun vade yatırımlardan 2 veya 3 hafta gibi kısa süreler içerisinde büyük yükselişler beklenmemelidir.

Comp coin yorum diğerlerinden farklı olduğu nokta sistemde blokeli tutulan varlıkların Compound tokenlere dönüştürülmesidir.

Comp Coin Madenciliği Nasıl Yapılır

Kripto para birimlerinizi Compound protokolüne teminat olarak verdiğinizde, teminat verdiğiniz miktar ve teminat verdiğiniz kripto para biriminin arz-talep dengesine göre belli bir miktar cToken kazanılmaktadır. Teminatınızı istediğiniz zaman ana varlık ve faiz geliri ile hesabınıza çekebilirsiniz.

Comp Coin Yorum

Comp coin üzerine analistlerin yorumları arasında güvenlik özelliği dikkat çekmektedir. Kullanıcılar da teminatlarının güvende olduğunu düşünerek Comp coin protokolünden bir hayli memnun olduklarını forumlarında belirtmektedirler.

Comp Coin Nasıl Satın Alınır

Coinmarketcap verilerine göre Comp coin alışverişi yapılan borsalar arasında Binance, FTX, Gate.io borsaları mevcuttur. Borsalar aracılığıyla alış satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Comp coini komisyon indirimli satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız