Chz Coin Geleceği ve Yorumları 2022

Chz Coin Geleceği ve Yorumları 2022

Yazar Yorum Yap 5 views
Chz Coin Geleceği ve Yorumları 2022

CHZ coin geleceği 2022 senesinde Binance US tarafından listelenmesinin ardından kripto para yatırımcılarının radarına girmiştir. Özellikle taraftar token listelenmeleriyle de dikkatleri üzerine çeken Chiliz coin yorum ve grafik analizlerini bu makalemizde derledik. Ancak esas olarak CHZ coin fiyat analizi ve tahminlerinde bulunan önemli kripto analistlerine de yer verdik.

CHZ coin geleceği 2022

Socios platformunun yardımcı programı simgesi $CHZ, hem Changelly hem de Changelly PRO’da listelenmiştir. Artık platformda halihazırda mevcut olan 160’tan fazla kripto para birimi ile değişken oranlarda değiştirilebilir. Ek olarak, $CHZ/BTC, $CHZ/USDT ve $CHZ/ETH işlem çiftleri artık Changelly PRO’da işlem görmeye açık.

Chiliz ($CHZ), Chiliz blok zinciri üzerine kurulmuş bir spor taraftarı katılım ağı olan Socios.com’un özel platform para birimidir. Socios.com, spor ve eğlence kuruluşlarının Taraftar Tokenları kullanarak küresel hayran kitleleriyle etkileşim kurmasına ve bunlardan para kazanmasına olanak tanır.

CHZ coin geleceği 2022… Taraftar Tokenları, sahiplerine kendilerini oluşturan organizasyonun meselelerinde oy kullanma yeteneği veren tamamen değiştirilebilir dijital varlıklardır. Oy haklarının yanı sıra, bu tokenler aynı zamanda ticari mallar için ödeme yapmak veya tanışma ve selamlama gibi hayatta bir kez karşılaşılabilecek fırsatlar için de kullanılabilir. Bugüne kadar FC Barcelona, ​​Juventus, AC Milan ve Paris Saint-Germain dahil 23 büyük spor organizasyonu Socios.com’da Taraftar Tokenları başlattı.

CHZ’nin gelecekteki değerini belirlemede bir dizi farklı faktör rol oynayabileceğinden, herhangi bir mutlak kesinlikle fiyat tahminleri yapmak imkansızdır. Bununla birlikte, Chiliz’in daha fazla spor ve e-spor organizasyonuyla ortaklık kurma planları ile gelecekteki FTO’ların CHZ fiyatını artırması muhtemel görünüyor.

Chiliz fiyat tahmini 2022

CHZ’nin fiyat geçmişi, borsa analiziyle aynı tekniklerin çoğuyla analiz edilebilir. Teknik analiz (TA), önceki fiyat hareketlerini anlamak için fiyat çizelgelerini incelerken çeşitli göstergelerin kullanılmasını içerir. CHZ ile, diğer birçok ticarete konu varlıkta olduğu gibi, çok sayıda kullanıcı borsalarda paralarını alıp sattığından, büyük fiyat dalgalanmalarına genellikle ticaret hacmindeki ani yükselmeler eşlik eder.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu