Chz Coin Geleceği, Chz Coin Yorum

Chz Coin Geleceği, Chz Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 17 views
Chz Coin Geleceği, Chz Coin Yorum

Chz coin geleceği, kripto para yatırımcıları ve fan token takipçileri için merak edilmektedir. Chz coin nedir diye düşünecek olursak, boğa sezonunda çok kez söz ettiren Chiliz dünyanın ilk blockchain tabanlı spor ve eğlence için hayran etkileşim ve ödül platformu olan Socios‘a güç veren kripto para birimidir. İşte CHZ coin temel analiz.

Chz Coin Geleceği Chz Coin Platformu

Chz coin geleceği, chz coin yorum şirketin kuruluş vizyonu taraftarlık konusunda aktif ve pasif olan fanlar arasındaki büyük boşluğu azaltmak ve dünyada bulunan milyonlarca fanatik spor taraftarlarına tokenize edilmiş bir taraftar simgesi sunmak olarak belirlenmiş.

Platformun üyeleri olan fanlar birçok takımın taraftar tokenini satın alıp takas edebilirken aynı zamanda platform üzerindeki anketlere katılarak oy kullanma hakkına da sahip olurlar. Socios’a üye olan kullanıcılar taraftarı olduğu takımların tokenlerini almak için CHZ coin yorum kullanırlar ve sahip oldukları CHZ kullanıcılara özel ödül ve deneyimler, oyun ve liderlik tablosu gibi özelliklere erişim sağlar.

Ayrıca platformda yeni çıkacak spor kulüplerinin fan tokenlerinin ön satışlarına katılmak için kullanıcıların CHZ sahibi olması gerekiyor. Ön satışlarda gerçekleşen yoğun taleplerde platforma birçok yeni kulübün katılmasını ve yeni ön satışlarla çeşitlilik olmasını sağlar.

Platform üzerinde bulunan her fan tokeni de CHZ ile satın alınabilir ve trade edilebilir. Fanlar CHZ paritesiyle birçok kulüp tokenini alıp satabilir. Platform spor ve eğlence için kurulmuş kuruluşlara hem onların taraftarlarının oluşturduğu kitlelere ulaşma hem de bundan kazanç sağlama imkanı sunuyor. Chiliz ‘in platform üzerinde bulunan fan tokenlerin CHZ paritesinde grafiklerini, anlık fiyat değerlerinin görülebildiği ve alım satım işlemlerinin yapıldığı borsası bulunuyor.

Sıfırdan Chiliz blok zinciri altyapısı üzerine inşa edilmiş olan Socios platformunu incelediğimizde uygulamalar kısmında platform kullanıcılarına bir sanal oyun uygulaması ile evde veya dışarda bulundukları yerden mobil uygulamayı kullanarak bedava CHZ ve Socios United tokenleri avlayabilirken platformun belirlediği zamanlarda da bazı takım fan tokenleri de avlayabiliyorlar.

Platformun geliştirdiği bu token avlama oyununda belirli konumlarda belirlenen farklı noktalarda 24 saatte bir yenilenen hazine sandıklarını da avlayabilirken bu hazine sandıklarıyla günde birden fazla token avlama hakkı elde edilebiliyor.

Chz Coin Yorum

Chz coin yorum, platformun tahmin bölümünde platform kullanıcıları önemli maçların skorları hakkında tahminde bulunabiliyor ve tahminleri doğru çıkarsa liderlik tablosunda yükselerek zirveye oynayabiliyorlar ve böylece çeşitli ödülleri kazanma hakkı edinebiliyorlar. Socios’a bağlı olan spor kulüpleri platform üzerinde oluşturduğu uygulamalarla kulüp hakkında taraftarların fikrinin alınması gerektiği düşünülen konularda taraftarlarının fikrine platform üzerinden ulaşabiliyor. Bu özellikler sayesinde CHZ coin geleceği, olumlu yönde ilerlemektedir.

Ayrıca platform bazı üye olan fanları da çeşitli sürprizlerle taraftarı olduğu takımlarla ilgili eşsiz deneyimlerle ödüllendiriyor. Platform üzerinde birçok fan token bulunurken yeni çıkacak olan birçoğu ve bunların ön satışları da belirtiliyor.

Platform üzerinde gerçekleşen ön satışların güzel kazançlar sağladığının birçok örneğini de geçtiğimiz süreçte gördük. Platformun sadece futbol gibi sporlarla değil dünyaca tanınan e-spor takımlarıyla da gaming alanında partnerlikleri ve fan token servisleri, ufc gibi dövüş sporlarıyla da anlaşmaları bulunuyor.

Chz coin geleceği, chz coin yorum, platformun Türkiye dahil birçok ülkede ofisleri bulunuyor ve projeyi oluşturan ekip ve çalışanlarda birer taraftar olduğu içinbirçok taraftar grubuna o grupların içinden insanlarla erişebiliyor ve taraftarların isteklerini daha iyi anlayabiliyorlar.  

Yazılarımız yatırım tavsiyesi değildir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız