Ceek Coin Nedir Ceek Coin Analiz ve Geleceği

Ceek Coin Nedir Ceek Coin Analiz ve Geleceği

Yazar Yorum Yap 56 views
Ceek Coin Nedir Ceek Coin Analiz ve Geleceği

Ceek coin son zamanlarda twitter da gündemlerde gördüğümüz coinlerden biri olmaya başladı. Ceek coin nedir ve geleceği hakkında ki yorumları ve analizleri yazının ilerleyen kısımlarında anlatmış olacağım

Ceek Coin Nedir

CEEK, kullanıcıların ortak sosyal alanlarda birlikte oynayabilecekleri, öğrenebilecekleri ve birlikte yaşayabilecekleri, test sürüşlerinden ev satın almaya ve konserlere ve spor oyunlarına kadar her şeye katılabilecekleri tamamen sürükleyici bir sanal topluluktur. CEEK meta veri tabanı, yaratıcıları ortak sanal dünyalar ve alanlarda topluluklarına bağlamasını sağlar.

CEEK jetonunu kullanarak, topluluk üyeleri ve yaratıcılar benzersiz deneyimler, NFT’ler, canlı etkinlikler ve çok daha fazlasıyla ödüller kazanabilir. CEEK Metaverse eğlencenin ötesine geçer, her şekilde ve biçimde öğrenme ve oynama fırsatlarını kapsar.

CEEK, işlemler ve etkileşimler için ağ genelinde kullanılan yardımcı program simgesidir. Topluluk tabanlı ödül platformu ve gerçekten nadir ve benzersiz NFT’leri, etkinlikleri ve deneyimleri paylaşmak için bir ekosistem için yaratıcılar, geliştiriciler ve ortaklar tarafından ağ genelinde kullanılacaktır. CEEK, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir ERC-20 yardımcı program belirtecidir. Şuan da BSC ağı üzerinde de aktif olarak alım satım işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

CEEK gelecekte tüm CEEK pazaryerlerinin tüm işlemler için akıllı sözleşmeleri kullanmasını sağlamak için çalışmaktadır. İçerik oluşturucular ve geliştiriciler için bu açık pazar yeri, daha hızlı, verimli ve güvenli ödemelere izin verebilecek

CEEK şu anda 200’den fazla Müzik Sanatçısı, Kripto topluluğu, Büyük Ödül Gösterileri, Spor Takımları, Perakendeciler ve daha fazlası, topluluğun sahip olması, ödüller kazanması ve gerçekten benzersiz deneyimlerin tadını çıkarması için benzersiz deneyimler ve fırsatlar sunmaya hazır durumda.

CEEK, çeşitli yollar ve ortaklar aracılığıyla erişilebilen, kullanımı kolay, iyi entegre edilmiş bir uygulama sunarak Metaverse ve kripto için ana yardımcı program oluşturuyor. Vizyonu eğlence, eğitim ve günlük deneyimler için gerçekten sürükleyici bir paralel dünya sunmaktır. Web 3.0’da birbirine bağlı sanal dünyaları kullanmak ve oynadığınız, öğrendiğiniz ve yaşadığınız yolların görselleştirilmesini hedeflemektedir.

Ceek Coin Geleceği

Ceek Coin gelecekteki yapacakları işlemleri ve işlevleri aşşağıda ki gibi sıralamıştır.

Aşama 1 — Ödemeler Entegrasyonu
Ceekers’ın cihazları veya coğrafyaları ne olursa olsun CEEK’e erişmesini ve kullanmasını süper kolaylaştırmak için CEEK mobil uygulaması ve ağının eksiksiz bir revizyonundan geçiyorlar. CEEK’i diğer ödeme biçimlerine kıyasla harcamak için birçok teşvikleri olacak. Kullanıcılar borsalardan da doğrudan tüm CEEK platformlarından satın alabilecekler.

Tier 1 Borsa Listesi — Süreci kolay ve sorunsuz hale getirmek için en iyi borsalarla görüşme halindeler.

Mobil Ödemeler — CEEK, yaratıcıları, geliştiricileri ve markaları çalışmaları için adil değer üretme konusunda güçlendirmek için değişen gelir akışlarına sahip küresel bir platformdur. Bunun önemli bir yönü, CEEK jetonu ve çeşitli mobil para platformlarıyla entegrasyondur.

App Store Ödemeleri – Platformda kullanım için CEEK’in güvence altına alınmasında tüm uygulama mağazası ödemelerinin desteklenmesi.

CEEK Şehir, Mekanlar ve Arazi NFT’leri – Kişisel galeriler, koleksiyonların depolanması ve sergilenmesi. Mekan sahipliği, takaslar, stake etme, ödüller kazanma ve daha fazlası.

Geleceğin Kilometre Taşları
· VR Uzay Akademisi
· CEEK Stüdyoları
· Blockchain Metaverse Alliance

Metaverse Piyasasına Genel Bakış
Facebook’un Meta haline gelmesi, Microsoft’un Metaverse’e girmek için Pico VR’nin Metaverse ve Byte Dance(Tik Tok) satın alması gibi son gelişmelerden heyecan duyuyoruz.

Küresel Metaverse pazar büyüklüğünün 2028 yılına kadar 829 Milyar ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Bugün , metaverse hesabı olan 660 milyondan fazla insan var ve CEEK, bu hesap sahiplerine eğlencenin çok ötesinde etkinlikler ve deneyimler sunmak için çok iyi bir konumda.

Bizi Takip Edin

Sonraki konu »

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu