Casper Coin Nedir Geleceği CSPR Coin Yorumları

Casper Coin Nedir Geleceği CSPR Coin Yorumları

Yazar Yorum Yap 20 views
Casper Coin Nedir Geleceği CSPR Coin Yorumları

Casper coin nedir geleceği ve CSPR coin yorumları için bu yazımızda detaylıca inceleme yapacağız. Casper geleceği için ise yorum yapmak zor.

Casper Coin Nedir

CSPR platformu blokchain teknolojisinin, akıllı sözleşmelerin ve dApp’ lerin küresel olarak benimsenmesini artırmak ve geliştirmek için Casper Labs’in CBC spesifikasyonuna dayarak tasarlanmış bir platformdur. Casper coin nedir diyecek olursak, casper ilk olarak coinlist borsasında ön satışı yapılan bir kripto para birimidir.

Casper’ i ön satıştan satın almak isteyen birçok kişi coinlist borsasında sıra beklemişlerdir. Yatırımcıları tarafından ümitle tutulan casper yazımız sırasında 0.1096 $’ dan işlem görüyor. Casper’ in gördüğü en yüksek fiyat ise coinmarketcap verilerine göre 1.37 dolar. Fiyatının bu denli düşmüş olması, casper coin yorumları yaparken olumlu düşünmemizi zorlaştırıyor. Ancak casper teknolojisi ve platformunu inceleyerek olumsuz düşüncelerden sıyrılabiliriz.

Casper Coin Geleceği Platformu Nasıl Çalışır

Casper platformu tek bir blok zincir üzerinde kurumsal düzeyde güvenlik, ölçeklenebilirlik ve merkeziyetsizlik sunarak hem kurumsal düzeyde hem de geliştirici ihtiyaçlarını karşılayacak bir şekilde hizmet sağlıyor.Platform kullanıcıların gelişen ihtiyaçlarına karşı sürekli canlı olarak geliştirilebilir ve eski geliştirmelere de erişilebilir bir halde tasarlanmış. Casper coin geleceği, platformunun kalitesi sayesinde umut verici.

Platform kendini blockchain teknolojisi benzersiz bir kullanımı olarak tanımlıyor.Enerji tüketimi için yeni bir standart üreterek Bitcoinden %136.000 daha verimli bir enerji tüketimi gerçekleştiriyor. Platform Dubai hükümetiyle Web3 yani sonraki internet adımında devlet altyapısını oluşturmak için anlaşma gerçekleştirmiş ve birlikte çalışıyorlar.Özellikle devletlerin de Blockchain dünyasına adaptasyonunun çok önem arz ettiği bu dönemde platformun Dubai hükümetiyle yaptığı bu işbirliği bizleri çok cezbetti.

Casper Özellikleri Nedir Ekibi

Platform kullanıcıları zincir üstü işlemler gerçekleştirirken ağ ücretlerini CSPR ile ödüyorlar. Platformun DEVxDAO çalışmasıyla birçok alanda çalışan mühendisler, protokoller ve geliştiriciler bir platform üzerinde buluşuyor ve daha iyisini inşa etmek için birlikte çalışıyorlar.

Platform Web3 üzerinde kendi sistemlerini çalıştırmak isteyen kurum ve kuruluşlara hizmet ve destek sunarken onların Web3 ‘e adapte olmasını sağlıyor. Ayrıca proje ekibi Adobe,Avalara ve Google gibi büyük kurumlarda çalışmış deneyimli geliştiricilerden oluşuyor.
Casper’ın CBC olarak bilinen yenilikçi yapım yoluyla düzeltme sistemi ağ üzerindeki en önemli özelliklerden biri. Bu sistem sayesinde birçok kurum ve kuruluşların blockchain aktivitelerini hızlı bir şekilde benimsemesine ve yürürlüğe koymasına olanak sağlar.
Kurumsal düzeyde blockchain hizmeti sunan Casper Labs ürünü olan CSPR ‘den dolaşımda 1.21 milyar tane bulunuyor ve maksimum arzı 10.27 milyar. Platformun kurumsal düzeyde birçok değerli partneri bulunuyor. Casper coin nedir geleceği casper coin yorumları incelemiş bulunduk. Yazılarımız yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Diğer kripto para yorumları ve temel teknik analiz bilgileri için telegram kanalımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız