Cake Coin Geleceği

Cake Coin Geleceği

Yazar Yorum Yap 16 views
Cake Coin Geleceği

Cake Coin geleceği belirli dönemlerde 24.7213 Dolar seviyesine ulaşmıştır. Cake Coin market sıralamasında ise 31. sıraya kadar yükselmiştir.

Ünlü borsacılar ve kripto para uzmanlarının bazıları tarafından bu kripto para biriminin geleceği oldukça parlak olarak görülmektedir. Kripto para birimine ait olan proje de oldukça güzel ve mantıklı olarak değerlendiriliyor. Tüm bu durumlara rağmen uzmanlar, bu kripto para birimine kısa vadede yatırım yapmanın riskli olabileceği konusunda hem fikirler. Bu sebepten dolayı da yatırımcılara uzun vadeli yatırım yapmanın daha makul olacağını söylemektedirler.

Bu kripto para birimine ait veriler şöyledir:

  • 1 haftalık: %-8.14
  • 1 aylık: %53.1
  • 3 aylık: %38.65
  • 6 aylık: %88.54

Cake Coin Yorumu

Cake coin yorum konusu yatırımcılar tarafından sıkça araştırılan ve merak edilen bir konudur. Yapılan yorumlar genelinde bakmak gerekirse uzun vadede bu kripto para birimine yatırım yapmak oldukça mantıklı ve getirisi olan bir hamle olarak görülür iken, kısa dönemde yapılan yatırımlar genel olarak zarar getiren kötü yatırımlar olarak sınıflandırılabilir. Ayrıca bu kripto para biriminin önümüzdeki 5 yıl içerisinde en çok ihtiyaç duyulan merkezi olmayan kripto para birimi olacağı da düşünülüyor. İlerleyen zamanlarda ilk 30 kripto para birimi arasına girmesi dahi söz konusu olan Cake Coin gelişmekte ve kullanıcı sayısını arttıran bir kripto para birimidir.

Cake Coin Nedir?

Cake Coin nedir sorusuna cevap olarak kullanıcılarının token alışveriş yapmasına fırsat tanıyan ve farming yolu ile likidite sağlamasına ve karşılığında da ücret almasına fırsat sağlayan merkezi olmayan bir finans uygulaması cevabı verilebilir. Aynı zamanda da otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcıdır.

2020 yılının eylül ayında piyasaya sürülen bu kripto para birimi yatırımcı kişilerin bir likidite havuzuna karşı işlem yaptığı otomatik bir piyasa yapıcı model kullanır. Bu bahsi geçen havuzlar, yatırımlarını havuza yatıran ve karşılığında likidite sağlayıcı tokenleri satın alan kullanıcılar tarafından doldurulmaktadır. Bu tokenler ile birlikte kullanıcılar daha sonra havuzdaki kendi yatırım paylarını ve işlem ücretlerinin bir kısmını geri alabilirler.

Pancake Swap olarak da bilinen bu piyasa, en iyi işlem hacmine sahip merkezi olmayan ve önde gelen borsalardan biridir.

Bu kripto para birimi piyasa yapıcı bir model kullanır. Başka bir deyiş ile sipariş defterleri yoktur ve bunun yerine likidite havuzları kullanılır. Bu durum da kullanıcıların likidite sağlayıcısı sıfatı altında ek gelir elde etmelerine imkan sağlar. Kullanıcıların tokenlerini stake etme şansları da vardır.

Cake Coin Fiyat Tahmini

Piyasada 2021 yılının mart ayı itibari ile 125.984.870 coin arzına sahip Cake Coin fiyat tahmini olarak yapılan yorumlarda en güvenilir kripto borsası olan Binance üzerine kurulduğu için birikebilir ve değer kazanabilir olarak yorumlanır.

Cake Coin Nereden Alınır?

Cake Coin alınan yerler Binance, Gate.io ve daha bir çok popüler borsadır. Yatırım yapmak isteyen kişiler popüler borsalar aracılığı ile rahatlıkla Cake Coin alabilirler.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Özcan Özkan