Bu Coin Boğa Koşusuna Hazırlanıyor Olabilir

Bu Coin Boğa Koşusuna Hazırlanıyor Olabilir

Yazar Yorum Yap 17 views
Bu Coin Boğa Koşusuna Hazırlanıyor Olabilir

Blockchain analitik firması Santiment, merkezi olmayan bir kripto borsasının yerel tokenini DYDX için perde arkasında muazzam bir potansiyele işaret ettiğini söylüyor.

DYDX Yükselişi Ne Zaman

Firmaya göre, zincir içi veriler, aynı adı taşıyan merkezi olmayan ticaret platformunun yerel tokeni olan DYDX için şaşırtıcı bir büyüme gösteriyor.

Santiment, DYDX için aktif adreslerde yeni bir boğa koşusuna işaret edebilecek anormal bir patlama olduğunu söylüyor. Yoruma göre,

“Son artış, böylesi durgun fiyat için gerçekten de oldukça sıra dışı görünüyor. Yoksa boğa ayrışması mı?”

Firma ayrıca DYDX’in ağ büyümesinin patladığını söylüyor. Santiment’e göre, Ağ Büyümesi, belirli bir tokeni ilk kez transferini yapan yeni adreslerin sayısını izlediğinden, zaman içinde kullanıcılar tarafından benimsemesini gösteren bir ölçümdür.

Sonra DYDX için “şaşırtıcı” bir Ağ Büyümesi bulduk. Şu güzelliğe bir bakın… Aktif Adresler ile birlikte, potansiyel olarak fiyatı alabilecek çok güçlü bir yükseliş trendinde. Hatta Önceki pompalama girişimleri daha da düşük seviyede Ağ Büyümesinde gerçekleşti.”

Santiment’e göre, DYDX için güçlü bir yükseliş eğilimine işaret eden bazı “güven işaretleri” aşağıdaki gibi:

  • Fiyat kırılması 5,40$ (direncin üzerinde)
  • 118’in üzerinde Ağ Büyümesi (mevcut değer)
  • 380’den fazla Aktif Adres (mevcut seviye)
  • Ethereum’a (ETH) bakıldığında, inceleme firması, balinaların veya cüzdanlarında 1.000’den fazla ETH’ye sahip kuruluşların, bir yıl öncesine göre pastadan çok daha büyük bir kısmı silip süpürdüğünü söylüyor.

“Ethereum’un en iyi 10 balinası, toplam arzın bir yıl önce bugün olduğundan %4,3 daha fazlasına sahip. Bu oran cüzdanlar tarafından tutulan tüm ETH’nin %23,7’si, Ocak ayının sonunda ilk kez aştığı beş yılın en yüksek seviyelerine çok yakın.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız