Bonfi (BNF) Coin Geleceği, Bonfi (BNF) Coin Yorum

Bonfi (BNF) Coin Geleceği, Bonfi (BNF) Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 12 views
Bonfi (BNF) Coin Geleceği, Bonfi (BNF) Coin Yorum

BONFİ Coin Geleceği

Bonfi coin geleceği, platformu piyasa verileri, market hareketleri, risk seviyeleri ve duyarlılıkları ve birçok etken analizi gerçekleştiren algoritmalara dayalı bir öneri sistemi geliştirerek kullanıcıları için en seçilebilir defi ürün seçeneklerini sunuyor.

Bonfi coin yorum platformun yatırım sistemi BonVest ile kullanıcılar defi pazarına hakim olabileceği verileri büyük bi bakış açısıyla elde edebiliyor kripto varlık portföylerini en iyi şekilde değerlendirebiliyor ve genel olarak defi projelerini ve değerlerini hızlı bir şekilde anlayabiliyor.
Projenin misyonu kripto para ekosistemine dahil olan yeni kullanıcılar ve halihazır sistem içerisinde aktif bulunan kullanıcılar için kripto para dünyasında daha kolay kullanılabilir, bütün gereksinimlerin bir arada bulunduğu bir platform oluşturmak.
BNF coin yapay zeka ve oracle teknolojilerini kullanarak piyasa verileri ve risk analizlerini ve kolay bir defi erişim yolu olan BonVest üzerinde kripto ekosisteminde gerçekleşen güncel olayların paylaşıldığı bir haber bölümü, genel bir market analizi, kripto varlıkların fiyat değişim ekranları, popülarite oranları sıralamaları, kullanıcı verileri gibi birçok veriye ulaşılabiliyor ve Bonvest seviyeli bir kullanıcı sistemine sahip.
Bonvest’e erişim sağlamak isteyen kullanıcıların platformun doğal tokeni olan BNF ‘yi stakelemeleri gerekiyor. Bu erişimi sağlayabilmek için gereken minimum BNF miktarı ise 2500. Ayrıca platform da BNF coin yorum holderları tarafından alınan kararlarla yönetiliyor.

Bonfi Coin Yorum

BNF coin yorum, roadmap’ini incelediğimizde Bonfi V2 sürümünün hayata geçirileceği ve topluluk çalışmalarının artırılacağı ve destekleneceği belirtiliyor. Ethereum ağının ölçekleme ile ilgili sorunları karşısında 2.katman çözümlerine gidileceği, BNF coin geleceği, platformun varlığının sadece Ethereum değil BSC ve HECO gibi ağlarda da bulunmasını sağlamak ve adaptasyonu kolaylaştırmak için Nerve Network ile ortaklık kurulduğunu ve bu entegrasyon çalışmalarının sürdürüleceği, birçok yeni farm sisteminin ve varlık değerlendirme seçeneklerinin ekleneceği belirtiliyor. Maksimum arzı 1 milyar olan Bonfi ‘nin toplam arzı 962 milyon ve şu an dolaşımda 281 milyon BNF bulunuyor. Piyasa değeri de 750 bin dolar. 
Geçtiğimiz günlerde Bonfi topluluk yönetimi ilk ödüllü topluluk teşvik programını da başlatmış. Çeşitli partnerlikler ve işbirlikleriyle proje ve topluluk bilinirliğini, işbirliği çeşitlerine göre farklı miktarda BNF ’lerle artırmayı hedefliyorlar.
Takım tokenleri arzın %15’ini oluşturuyor ve takımın bu tokenlere erişimi 24 aylık kilitli bulunan bir süreçte her 3 ayda bir %12.5’i açılacak şekilde tasarlanmış. BNF coin‘ i Mexc global ve Uniswap borsalarından satın alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız