BONDLY Token Nedir Geleceği ve Analizleri

BONDLY Token Nedir Geleceği ve Analizleri

Yazar Yorum Yap 6 views
BONDLY Token Nedir Geleceği ve Analizleri

BONDLY token gelecekte çok daha fazla ün kazanma ihtimali olan palkadot ağında üretilmiştir. Bu yazımızda BONDLY token geleceği ve analizlerinden bahsetmek üzere yazımızı sizlerle paylaşıyoruz.

BONDLY Token Nedir

BONDLY merkeziyetsiz finans dünyasını, merkeziyetsiz ödemeler ve çok çeşitli marketlerle bütün kripto dünyası kullanıcıları için basit ve çok amaçlı kullanılabilir bir hale getirmek istiyor. Polkadot ağı üzerinde kurulan BONDLY birçok sosyal medya platformu ve mesajlaşma uygulamalarıyla da birlikte çalışabilir yapısıyla kullanıcıları için her şey dahil bir platform olmayı hedefliyor. BONDLY kripto projeleriyle dijital koleksiyon malzemelerini içeren farklı NFT pazarlarını oluşturuyor.

Merkeziyetsiz finans dünyasına NFT projeleri ve ürünleri entegre edebileceği her şekilde entegre etmeye çalışan BONDLY birçok farklı çalışmayla karşımıza çıkıyor. Bondswap sistemiyle platform kullanıcıların almak ve satmak istediği NFT ürünler için alıcı ve satıcıları birer akıllı sözleşmeyle bir araya getirip alım-satım işlemlerinin güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor.Ayrıca Bondswap kullanıcıların düşük likiditeye sahip tokenleri büyük miktarlarda satışını slippage riski olmadan gerçekleştirmesini sağlıyor. Ayrıca ürün satın almak isteyen kullanıcılara kredi şansı da tanınıyor. BondDex merkeziyetsiz borsası kullanıcıların Polkadot ağı üzerindeki tokenleri USDC stabilcoini kullanarak satın almasını sağlarken bu satın alımların en hızlı ve en uygun köprülerle gerçekleştirilmesini sağlar. Ayrıca BONDLY platformu alıcı ve satıcılara tüm işlemlerini en kolay ve hızlı şekilde yapmalarını sağlarken BondProtect sistemiyle de hem alıcı hem de satıcıların ve yaptığı işlemlerin korunmasını sağlar.

Platform satıcıların alıcılardan aldığı teminatları satıcı ile alıcının anlaştığı bir tarih üzerinden ürün teslimine kadar stakelemesine izin vererek ürüne sahip değilse bile hazırlamasına yardımcı olur. Eğer ürün belirlenen tarihte teslim edilmezse teminat alıcıya geri ödenir.

Ağ üzerinde yapılan her satış işlemi ağın şeffaflığını korumak için zincir üzerine kaydedilir. Platform oyun kartları, karakterleri, ürünlerinin ve birçok tokenin satışının yapılabildiği BondSwap sistemini Mart 2021’de bilinen birçok zincire entegre ederek hayata geçirdi. Sadece oyun dünyası ile de değil; müzik, birçok spor dalı, filmler, podcastler influencerlar ile ilgili birçok NFT ürüne ulaşmak da platform sayesinde mümkün. Bu alanda platformun başarılı olduğu örnekler arasında Logan Paul’un geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği ve youtube üzerinde de yayınladığı Pokemon kutusu açılışı ve satışı 1.3 milyon dolar gibi bir miktara ulaştı.

Müzisyen Tory Lanez ve Pellek de BONDLY platformu üzerinden NFT satışları gerçekleştirdiler.Platform Bondly koleksiyonlanabilir kart oyunu adlı oyunuyla da kullanıcılarının anime, manga karakterleri ve oyunlarının karakterlerinin kartlarını da kazanmasını ve NFT olarak satabilmesini sağlıyor.Bondly stake protokolü ile de kullanıcılarına yüksek faiz oranları ve birçok kombinasyon ile stake imkanı sunarken ödül olarak NFT Kartları kazanmalarının da yolunu açıyor. Son olarak NFT Launchpad çalışmasıyla BONDLY birçok yeni ve gelişme gösterebilecek projelerin Uniswap listemelerinden önceki satışlarına farklı NFT çeşitlerini de değerlendirerek katılım sağlama imkanı sunuyor.

NFT ve merkeziyetsiz finans dünyasını değerlendirilebilecek imkanların çoğunu kullanarak değerlendiren BONDLY yaklaşık toplam arzının %10’u dolaşımdayken 24 milyon dolar piyasa değerine sahiptir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu