Bittorrent Coin Geleceği

Bittorrent Coin Geleceği

Yazar Yorum Yap 14 views
Bittorrent Coin Geleceği

Bittorrent coin geleceği düşük değer seyrine sahip kripto para birimlerine yatırım yapan yatırımcılar tarafından oldukça merak edilen bir konudur. Bittorrent coin, Bittorrent firması tarafından üretilen oldukça popüler bir kripto para birimi olmak ile birlikte analiz uzmanları tarafından yapılan yorumlarda 2022 yılında fiyatının artması ve değer kazanması bekleniyor. Çeşitli analiz uzmanları tarafından yapılan gelecek tahminleri kısaca şöyledir:

  • WalletInvestor: Analiz uzmanları grubu, BTT Coin kripto parasının 2022 yılının ortalarında 0,01 değere ulaşabileceğini düşünmektedirler.
  • CryptoInfoBase: Analizlerine göre BTT Coin kripto parasını 2022 yılında oldukça parlak bir gelecek beklemekte. 2022 senesinde rekor fiyat görebileceğini düşünen analiz uzmanları, 2022 yılının ikinci yarısında bu kripto para biriminin 0,01 dolar değerinde olacağını düşünüyorlar. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde ise 1 doların üstüne çıkabileceği belirtiliyor.
  • Kaleo: Ünlü analist BTT Coin’in 2021 yılının sonlarına doğru değer kaybetse de 2022 yılında adından söz ettirerek iyi miktarlarda değer kazanacağını düşündüğünü belirtti.
  • Credible Crypto: Analizlerine bakılırsa BTT Coin 2022 fiyat tahmini 0,1 dolardır. 2024 yılının sonlarına doğru ise bu fiyat artarak 1 Dolar gibi rakamlara çıkacağını söylemek mümkündür.

Bittorrent Coin Yorum

Bittorrent Coin yorum yatırıcımlar arasında oldukça merak edilen bir konudur. Bu kripto para birimi ilk piyasaya çıktığı anda rekor denilebilecek seviyede yükseliş yakalayarak yatırımcı kişilerden geçerli not almıştır. Bittorrent coin, ardından kripto para borsasının genel seyrine göre parametrelere uyum sağlamak adına düşüşe geçmiştir. Yaklaşık olarak %20’lik bir düşüş gören bu kripto para birimi kendisini toplamak için güncelleme destekleri alsa da beklenen yükseliş miktarını karşılayamayınca çok fazla yatırımcının yatırımını çekmesi ile kullanıcı kaybetmiştir.

Kripto para biriminde istikrar göremeyen yatırımcıların ayrılması ile birlikte kripto para biriminin değeri daha fazla düşüş yaşadı. BTT Coin’in birim fiyatı yaklaşık olarak 3 aylık bir gerileme dönemine girdi.

Yatırımcıların büyük umutlar besleyerek yatırım yaptığı bu kripto para birimi büyük denilebilecek oranlarda mağduriyet yarattı. Bazı kesimden insanlar borçlanarak bu kripto para birimine yatırım yaptığını iddia etti. BTT Coin’in kasti olarak ihmal edildiğini düşünen kullanıcılar aynı şirkete ait diğer bir kripto para birimi olan Tron3’un sürekli gelişmekte olduğunu da söylediler.

Bittorrent Coin Nedir?

Bittorrent Coini, 2019 yılının başlarında piyasaya sürülen ve popüler dosya paylaşım protokolünü tokenize etmek ile blok zincir yardımı ile içerik dağıtımını amaçlayan sisteme ait token yani kripto para birimidir.

Bittorrent Coin Özellikleri Nelerdir?

Bittorrent Coin özellikleri arasında en çok araştırılan kısım çeşitli internet devi sosyal mecralar ile yapılan anlaşmalardır. Bu anlaşmalar sonucu doğal olarak kripto para biriminin değeri ve kullanıcı sayısı artacaktır.

Dolaşımda Kaç Bittorrent Coin Var?

Dolaşımdaki Bittorrent Coin sayısı resmi verilere göre 990.000.000.000 BTT’dir. Piyasadaki Bittorrent Coin sayısının %6 oranında miktarı açık token satışında, %2 oranında miktarı özel token satışında ve %9 oranında miktarı da tohum satışında dağılmıştır.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız