Bitcoin’de Son Durum

Bitcoin’de Son Durum

Yazar Yorum Yap 14 views
Bitcoin’de Son Durum

Bitcoin’de son durum için fiyat aralığı, bu hafta 45.000 dolarlık bölgeden bilindik bir ret gören Bitcoin fiyat hareketi için hala çok açık. Bitcoin (BTC), hafta sonuna kadar bazı kritik destek bölgelerinin altında kaldı.

Bitcoin Destek Seviyeleri Çöküyor

Cumartesi günü BTC/USD hacimsiz bir tablo çizdi ve BTC’de son durum parite 38.600 doları gördükten sonra 39.000 dolar civarında kaldı.

Tüccarlar, 40.000$’ın üzerindeki çeşitli fiyat noktalarının, 45.200$’a kadar olan son koşusunun ardından piyasayı istikrara kavuşturmak için yeterli olacağını ummuştu. Bununla birlikte, teklifler trendi koruyamadı ve Bitcoin’i 2022 boyunca hareket ettiği aralığın ortasına geri döndü.

Cuma günü yayınlanan bir piyasa güncellemesinde, ticaret paketi Decentrader’ın kurucu ortağı Filbfilb, 39.500 $ civarındaki alanın tutunamaması durumunda 36.000 $’ı potansiyel bir şort hedefi olarak vurguladı – sonuçta böyle olduğu da kanıtlandı.

Bitcoin’in “hala makro düzeyde menzile bağlı” olduğunu söylemişti, ancak destek, uzun vadeli yapıları korumaya uygun görünen “yükselen bir gelgit” olarak oradaydı. Bunların arasında, şu anda 20.000 doların üzerinde ve yükselen 200 haftalık hareketli ortalama (MA) vardı; bu, makro piyasalar duyarlılık açısından Mart 2020 Covid çöküşüne benzer bir şey yaşarken kesin destek sağlamalı. Bitcoin yükselecek mi soruları merak edilenler arasında olup yazımız sırasında Bitcoin fiyatı 39.500$ civarındadır.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız