Bitcoin Teknik Analiz Yorum

Bitcoin Teknik Analiz Yorum

Yazar Yorum Yap 8 views
Bitcoin Teknik Analiz Yorum

Bitcoin teknik analiz yorum üzerine analistler, yükselişi değerlendirirken BTC için hedef seviyelerini paylaştılar. Lider kripto para birimi BTC yükseliş hareketlerine devam etmektedir.

BTC eski ATH seviyesini 20 Ekim günü aştıktan sonra bir süre yatay şekilde seyrederek akümüle oldu. Yükselişine kaldığı yerden devam eden lider kripto para birimi Bitcoin gün içerisinde 68.500 $ seviyesini gördü. Bitcoin teknik analiz yorum için BTC tarafında yükseliş beklentisi devam etmekte olup, Bitcoin yükselişinin nerede son bulup bulmayacağı ise merak edilmektedir.

Grafiklerde Bitcoin teknik analiz yorum yapmak gerekirse, günlük ve 4 saatlik grafikler incelendiği zaman yükselişin devamı yönünde olumlu bir görüntüye sahip. Bitcoin teknik analiz incelendiğinde günlük grafik içerisinde iki farklı oluşum mevcuttur. Birincisi fincan kulp formasyonu ve fincan kulp formasyonu hedefi 77.000$ olarak gözükmektedir. Ancak fincan kulp oluşumunu tamamlanabilmesi için lider kripto para birimi bitcoin 53.000$ altında günlük mum kapanışı yapmaması şarttır.

Diğer bir oluşum olarak boğa bayrağı gözlenmektedir. Boğa bayrağı oluşumunda hedefe gelebilmek için BTC düzeltme yapması durumunda 63.250$ seviyesi altında mum kapanışları yapmaması gerekmekte. Bitcoin teknik analiz yorum için aksi bir durum yaşanması durumunda fiyat hareketlerinin aşağı yönlü seyredebileceği düşünülmektedir.

Bitcoin Destek Direnç Seviyeleri

Bitcoin teknik analiz destek direnç fiyatları gözlemlenirken; Destek olarak 64.000$ fiyatları belirlenirken direnç olarak 69.000$ seviyeleri geçerli olması beklenen muhtemel noktalardır.

 

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız