Binance Hesap Açma TR Global

Binance Hesap Açma TR Global

Yazar Yorum Yap 8 views
Binance Hesap Açma TR Global

Binance hesap açma TR ve Global kripto para üyelik oluşturma nasıl yapılır için işlemleri sırasıyla takip edebilirsiniz. Hesap oluştururken referans linkleri yazı içerisinde verilecektir. Coindedik adresine ait olan linklerimiz sayesinde komisyon indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Kripto para piyasasında güvenilir olarak bilinen Binance uygulamasında üyelik yaparken Kyc doğrulaması tamamlamak gerekmektedir.

Binance Hesap Açma Global

Binance Global ve Binance TR uygulamalarına üyelik oluştururken ilk basamak Binance sitesine giriş yapmaktır. Buraya tıklayarak Binance sitesine giriş yapabilirsiniz. Siteye girişinizi tamamladıktan sonra sağ üstte kayıt ol tıklayarak kişisel hesap oluştur seçeneğini seçebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak formda, Binance üyeliğinizi tamamlamak için e posta adresinizi yazmanızı ve şifre oluşturmanızı istemektedir. Yapacağınız işlemlerde komisyon indirimi kazanmak için buraya tıklayarak referans kimliği kısmını da doldurmuş olacaksınız.

Bilgileri eksiksiz doldurduktan sonra ilerle tuşuna basarak bir sonraki kısıma geçebilirsiniz. E posta hesabınızı doğrulamak için verdiğiniz maile gelen doğrulama kodunu onaylamanız gerekecektir.

E posta doğrulamanızı tamamladıktan sonra Binance hesap açma işleminiz tamamlanmış olacaktır. Tekrar Binance sitesine giriş yaparak sağ üstteki giriş yap butonunu kullanabilirsiniz. Kaydınızı tamamladığınız bilgileri, giriş yapmak için yazmanız gerekecektir.

Binance Üyelik Oluşturma TR

Binance TR uygulamasında üyelik oluşturmak genellikle borsa içerisine Türk lirası gönderme işlemlerinde kullanılmaktadır. Bunun dışında Binance Tr üyelik oluşturarak borsa içerisindeki kripto para birimlerinin de alışverişini de gerçekleştirebilirsiniz.

Binance Tr uygulamasının sitesine ve komisyon indirimli referans linkimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Binance üyelik oluşturma işlemine başlamak için karşınıza çıkan formda öncelikle e posta ve telefon numarası kısımlarını doldurmanız istenmektedir.

Ayrıca şifrenizi oluşturup bu şifreyi doğrulamak adına tekrar yazmanız istenilen kutucuklar mevcuttur. Formun devamında bulunan Tc kimlik numarası, doğum günü tarihi ve isim soyadınız sizden istenen bilgiler arasındadır.

Açık rıza beyanı kısmını da okuyarak onayınızı verdikten sonra Binance üyelik oluşturma hesap açma işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız