Avme Coin Geleceği, Avme Coin Yorum

Avme Coin Geleceği, Avme Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 6 views
Avme Coin Geleceği, Avme Coin Yorum

AVME coin geleceği, bir kötü amaçlı yazılım algılama ve uç nokta koruma servisi olan blockchain tabanlı bir antivirüs servisidir. AVME coin yorum platformu blockchain teknolojisini de kullanarak iki yeni teknolojisi olan Sandbox düğüm sistemi ve yapay zeka virüs algılama sistemi sayesinde virüs korumasını ve kötü amaçlı yazılım tespitlerini gerçekleştiriyor.

Avme Coin Geleceği

Avme coin geleceği, platformun web portal sistemi ile platform kullanıcıları istedikleri dosyalarını virüs ve kötü amaçlı yazılım taramasına sokabiliyorlar. Ayrıca tamamen merkeziyetsiz çalışan anti virüs motoru da platformun ve kullanıcılarının güvenliğini sağlıyor.

Platform kullanıcıları aynı zamanda varlıklarını stake ile de değerlendirerek pasif gelir edebiliyor ve Avme coin yorum platformun en önemli araçlarından biri olan cüzdan uygulamasına da erişebiliyorlar. Platformun cüzdan sistemi indirilebilir masaüstü bir sistemden oluşuyor ve yakında cüzdan sistemine entegre edilmiş ücretsiz bir antivirüs sistemini de kullanıcı kullanımına sunacaklar. Ücretsiz kullanımda olan antivirüs sistemi günlük limitli bir yükleme hakkına sahip olacak ve AVME coin ile ödeme yaparak premium üyeliğini alan kullanıcılar bu limitlere takılmadan istedikleri kadar kullanabilecekler.
Ayrıca premium üyeler şifre yönetim sistemi, özel bulut depolama alanı ve merkeziyetsiz güvenli bir vpn sistemine de sahip olabilecekler. Avme coin geleceği, avme coin yorum platformun roadmap’ini incelediğimizde staking kontratlarının yayınlanması, cüzdan sistemine birçok farklı coinin eklenmesi, merkeziyetsiz düğümlerin geliştirilmesi, tamamen merkeziyetsiz anti virüs çözümünün yayınlanması gibi planlar bulunuyor.

Avme Coin Yorum

Avme coin yorum maksimum arzı 21 milyon olan AVME tokenin halihazırda toplam arzı 2.3 milyon AVME olarak belirtiliyor. Maksimum arzın dolaşıma geçişi stake etme seçeneğiyle gerçekleşecek. Yıllık belirlenmiş stake ödülleri dağıtılırken yıllar geçtikçe toplam arz da artacak.
Avme coin yorum, proje ekibi de alanında deneyimli yazılım uzmanlarından oluşuyor ve belirttiğimiz gibi ekip anonim değil. Ayrıca proje akıllı kontratları da Certik kurumu tarafından denetlenmiş ve audit onayı almış.
Parola yönetim sistemi, güvenli ve merkeziyetsiz bir vpn sistemi, özel bulut depolama sistemi, cüzdan uygulaması ve antivirüs ile kötü amaçlı yazılımlara karşı güvenli bir deneyim sunmayı blockchain teknolojisini kullanarak hedefleyen proje, blockchain ekosistemine dahil olacak büyük kurum ve kuruluşlara bu deneyimlerini yaşarken herhangi bir güvenlik sorunu yaşamamaları için geliştirilmiş.
Avax ağında bulunan tokeni Pangolin merkeziyetsiz borsasından satın alabilirsiniz. Avax ağında işlem yapmayı öğrenmeniz bu gibi projeleri satın alabilmek için çok önemlidir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız