Astroswap Nedir Gelecekteki Hedefleri Nelerdir

Astroswap Nedir Gelecekteki Hedefleri Nelerdir

Yazar Yorum Yap 91 views
Astroswap Nedir Gelecekteki Hedefleri Nelerdir

Astroswap Nedir nasıl alınır  kullanılır sorusuna cevap olarak cardano ağı üzerine inşa edilmiş merkeziyetsiz bir dex borsasıdır diyebiliriz. Daha öncesinde kcc ağı, bsc ağı. eth ağı üzerinde merkeziyetsiz dex borsaları vardı. Cardona ağı üzerinde bugün ön satış lansmanı olan astroswap ido fiyatı 0.001 centten satışı gerçekleştirildi.

Şuan ki güncel fiyatı 0.20 cent seviyelerinde seyrediyor. Bu ön satış fiyatından x200 demek.

Astroswap Nedir Geleceği

Astroswap geleceği olarak olumlu düşünebiliriz. Fakat Astroswap nedir ve geleceğini sorgularken doğru noktadan alım yapılmalı (doğru fiyattan). Proje ne kadar kaliteli olursa olsun fiyatı pahalıysa yatırım için ciddi risk teşkil eder. Bu durumlardan uzak durmalıyız eğer kazanmak istiyorsak.

Ön satışı adapad ve bscpad (private sale) üzerinden olan Astroswap geleceğini yorumlamadan önce bunları göz önünde bulundurursak geleceği noktayı kafamızda daha rahat canlandırabiliriz.

  • Stake, Swap ve lottery seçeneklerinin olması.
  • Wagyuswap ve bluezilla ekibi tarafından desteklenmesi.
  • Bluezilla’ nın geçmiş projelerinde yaptığı kazançları göz önünde bulundurulması.
  • Wagyuswap’ ın grafiğine bakarak yatırımcılarının elde tuttuğunu  görerek. Wagyuswap ekibinin de kaliteli bir iş çıkardığının farkında olunması.
  • Cardano ağının ilk merkeziyetsiz dex borsası olması.
  • Profosyenel bir ekip ile çalıştığının bilinmesi.

Tüm bunlar göz onünde bulundurularak Astroswap projesini daha iyi yerlerde görebileceğimiz sonucunu veriyor bizlere. Tabi yukarıda bahsettiğim gibi ürünü doğru fiyattan almak lazım. Bu dediklerim kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemekle beraber proje analizi için sunulan bilimsel verilerdir.

Bluezilla’nın geçmiş projelerine baktımızda;

NftLaunch: 110x

Adapad:250x

Velaspad:103x

Tronpad:85x

Gamezone:110x

gibi kaançlar sağlamış projeler sundu bizlere. Bluezilla’ nın agresif bir marketing buy ‘a sahip olduğunu anlayabiliyoruz. Bu nedenle Bluezilla ekibine olumlu bakabiliriz.

Astroswap’ın token dağıtım grafiğine baktığımızda;

Takım: 12%                                    Staking: 45%

Advisors: 6%                                  Private Sale: 10%

Ecosystem: 10%                            ADAPad: 2%

Reserve: 4%                                    Airdrop: 1%

olarak token dağıtımlarını belirlemiş. Stake için 45% lik bir havuz bırakması yatırımcının tarafından bakıldığında olumlu gözüküyor.

Özetle, Astroswap nedir gelecekte akıllarda kalacak bir proje olma ihtimali var. Henüz cardano ağı üzerinde böyle bir dex borsası olmaması bunun en büyük göstergesidir. Nasıl kullanılır, çalışır ne işe yarar gibi bütün detaylar yukarıda belirtilmiştir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu