Alloy Coin Geleceği, HyperAlloy Coin Yorum

Alloy Coin Geleceği, HyperAlloy Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 2 views
Alloy Coin Geleceği, HyperAlloy Coin Yorum

Alloy coin geleceği, NFT ürünler, oyunlar ve tokenler etrafına kurulmuş, Binance Smart Chain ve Fantom ağıyla bağlantılı bir merkeziyetsiz finans platformu olan HyperJump protokolünün Binance smart chain ağı üzerinde Asteroid Field farming sistemini kullanan kullanıcılarına ödül olarak verdiği tokendir.

Alloy Coin Nedir Alloy Farming

Farmingde kazanılan Alloy tokenler kullanıcılar tarafından platformda bulunan mech atölyesinde birleştirilerek kullanıcıların seçtiği farklı coinlerin havuzlarını atılır. Bu seçeneğiyle platform kullanıcılarına hem daha fazla Alloy hem de havuzunu tercih ettiği coinleri kazma fırsatı veriyor.

Alloy coin geleceği, platform kullanıcılarına Alloy tokenlerini farklı kombinasyonlarla stake ederek yüksek faiz oranlarıyla güzel bir pasif getiri şansını da veriyor. Platform kullanıcılarına Asteroid Field farming alanında birçok çeşit lp tokenleri teminat vererek daha fazla Alloy kazanma ve kazanılan HyperAlloy ‘ları atölyede değerlendirerek kazandıkça daha çok kazanmaya yardımcı oluyor.

Ayrıca kendi merkeziyetsiz borsasına da sahip olan HyperJump platformu kullanıcılarına kripto varlıklarının ticaretini yaparken de likidite sağlayarak yardımcı oluyor. Platform otomatik market yapıcı robotu tarafından kazanılan işlem ücretlerininin %0.1’ini, farming işlemlerinden elde ettiği gelirleri Alloy ‘ları geri alıp yakarak dolaşımdaki miktarını azaltmak için kullanıyor. 3.5 milyon toplam arza sahip Alloy tokenlerin hepsi dolaşımda bulunmaktadır.

Alloy ‘u cazip kılan sebepler nelerdir?

  • HyperJump platformu kullanıcılarını köprü yöntemiyle ağına bağladığı Fantom vakfı tarafından merkeziyetsiz finans protokolleri konusunda destek almış.
  • Ontology platformuyla kullanıcılarına likidite teşviki konusunda bir partnerlik imzalamış.
  • Kripto dünyasında birçok önemli projeyi denetleyen ve akıllı sözleşme adreslerindeki güvenlik açıklarına değinen Certik platformunun güvenli akıllı sözleşme onayını almıştır.

Alloy Coin Yorum

Alloy coin yorum, platform kendi oyunu olan Asteroid Armada’nın demo versiyonunu çıkarmış ve yakında da full versiyonunu da çıkaracak. Cüzdanını bağlayan kullanıcıların oyunda atladığı seviyeler ve kazandığı tecrübelerle ilerde platformda yapılabilecek yarışmalara hak kazanabilmesini sağlayan Asteroid Armada oyunu hem oyun oynarken hem de para kazanma şansı sunuyor.

Para kazanmak için kullanıcılarına hem oyunları hem NFT‘leri hem de ikili stake etme sistemiyle kazanılan Alloy ‘ları mechlere dönüştürerek daha fazla kazanmayı sunan platform stake, farm gibi imkanlarıyla ve yüksek faiz oranlarıyla güzel bir tercih gibi görünüyor.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız